www.sudzibas.lv Sergejs Kondrašovs Neatdod naudu, draud, nemaksā alimentus, azartspēļu atkarībnieks, neadekvāts cilvēks

Sergejs Kondrašovs - Neatdod naudu, draud, nemaksā alimentus, azartspēļu atkarībnieks, neadekvāts cilvēks

Brīdinājums visiem. Uzmanieties no cilvēka vārdā Sergejs K. , telefona numurs beidzas ar skaitļiem 207. Kas dēvē ka ir garīgi attīstīts un var palīdzēt citiem, par lielu maksu, tikt kārtībā ar sevi.

Reālā situācija ka cilvēkam ir problēmas ar azartspēlēm un to dēļ zog naudu, lieto alkoholu, it nemaz nemaksā alimentus jau vairāk kā 5 gadus. Kā arī ir aizņēmies no manis un citiem naudu ko neatdod. Visi centieni atdabūt parādu beidzas ar to ka nekad nav nauda, darbs nesanākot, atsaka un tā divi gadi no vietas, draud izsist dzīvoklim logus, piesist, tiek saņemta pretī visa krievu valodas lamu vācelīte ar visiem su**, bļ**, deb***, pid***, kā arī citu cilvēku noskaņošana, bet uzzinu ka regulāri iet uz azartspēlēm un vienā piegājienā ieliek 50 euro sakot ka mazāku summu nav jēga likt, pērk daudz saldumus, enerģijas dzērienus, kas nav vitāli svarīgi un nabadzības pazīme.

Tad padomājat vai cilvēks ir spējīgs garīgi palīdzēt citiem ja pats sēž tādā bedrē, neliekas ne zinis par savu bērnu finansiāli, bet strādā bērnudārzā ar citiem bērniem.

Lūdzu dalieties ar šo ziņu lai neaizņemas no citiem, kam, diezvai, atdos.

Piebilde: bilde nav jaunākā, bet ieskatam derēs.