www.sudzibas.lv Sergejs Klopovs Krāpšana, cilvēku mānīsana, algas neizmaksāšana

Sergejs Klopovs - Krāpšana, cilvēku mānīsana, algas neizmaksāšana

Sergejs Klopovs, kuram pieder AGX GROUP, JK WRAPPING, un tagad arī AGX EXPRESS.
Brīdinu ar šo cilvēku nevajag iesaistīties nekādos darījumos, jo viņš visiem beigās paliek parādā.
AGX GROUP darbiniekiem kopsumma ir parādā 20 tūkstošus, par noliktavas telpām Rencēnu iela 10a, - parāds 10 tūkstoši, un ir vēl daudz cilvēku kuriem viņš ir parādā naudu, par nelegālo dīzeli palika parādā, par visādiem pakalpojumiem kuri tika mums nodrošināti arī palika parādā, jo viņš pat nevar samaksāt 10 euro par ūdeni. Nauda viņam ir bet viņš stāsta ka nav. Neticiet viņam un nevajag nekādas darba vai biznesa attiecības ar viņu uzturēt, cilvēks ir kā čigāns skatīsies acīs un melos.
VID Sergejs Klopovs ar visām savām firmām ir parādā 70 tūkstošus euro. JK Wrapping - 29k, un AGX GROUP 41k.

Dainis 22.06.2018

Neiesaku interneta vidē kādam sūdzēties par to, ka jums kāds par nelegālo dīzeli naudu parādā. :D

T Tautas Aizstāvis 31.07.2018

Te jau tikai
Brīdinaja par šo krāpnieku! Un uzskaitīja visu par ko vins ir palicis parādā!

E Eugene-- 25.06.2018

Labs uzvards piemit krapniekam))))