LV RU
www.sudzibas.lv Sergejs Kļimanovs Nekvalitatīvi remontdarbi, solījumu nepildīšana

Sergejs Kļimanovs - Nekvalitatīvi remontdarbi, solījumu nepildīšana

Vēlos pabrīdināt par negodprātīgu/nekvalitatīvu remontdarbu veicēju/organizatoru sergeju kļimanovu (Sergejs Kļimanovs) . Sergejs uzņēmās veikt remontdarbus, atbildēt par kvalitāti un apsolīja arī termiņus.

Rezultātā neviens no termiņiem netika izpildīts. Kad darbi dzīvoklī tika līdz flīzēšanai, acīmredzami flīzes bija ieliktas šķībi, ar robiem un nodauzītas. Darbinieks, kas lika flīzes bija ukraiņu viesstrādnieks, kas kaut kādā brīdī arī ievācās mūsu dzīvoklī, jo sergejs viņu nenodrošināja ar dzīvesvietu. Flīzes tika liktas divus mēnešus...

Kad sergejam lūdzām atbildēt par darbu kvalitāti (nemaz nerunājot par termiņiem) , viņš sāka vainot flīzes, vēlāk arī izvairīties no zvaniem. Nu jau bija skaidrs, ka viss ir slikti un tika piesaistīti citi meistari, lai novērtētu izdarīto un izrādijās, ka -

- santehnika ir salikta nekvalitātīvi un nepareizi.. Izmantojot lētākos materiālus. Trubas plīsa pāris nedēļas pēctam.
- elektrība ir ievilkta padomju laika stilā ar diviem (!) drošinātājiem uz visu dzīvokli (60 kv m) . Izmantotie materiāli nav jauni, bet kaut kādi vadu atgriezumi. Vairākas rozetes nestrādāja un nebūtu strādājušas.
- grīdas nav nomainītas, bet uz tām ir uzliktas osb plāksnes, kas ir līdzinātas izmantojot kartona gabaliņus (!) . Kā rezultātā protams grīda bija šķība un nelīdzena.
- kā arī dzīvoklis bija drausmīgā stāvoklī - netīrs, tajā mētājās sapuvusi pārtika..
- pirms sienu krāsošanas, logi nav bijuši nomazgāti.

Augstāk minētais ir tikai maza daļa visam farsam, kam nācās iziet cauri strādājot ar sergeju un viņa padotajiem. Attieksme sākumā bija ok, bet jo tālāk, jo trakāk un jo mazāk cēla telefonu..Acīmredzot neērti par izdarīto.

Es savu kļūdu saprotu, uzticējos negodprātīgam cilvēkam. Vēlos tikai pabrīdināt, lai citi neuzraujas. Cenas nemaz nebija zemas.

Sergejs komunicē no epasta [slēpt]@inbox.lv, kur viņam vārds ir евгений савич.

Sergeja telefona numurs ir 29662885.

A

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes