www.sudzibas.lv Sergejs Bērziņš Nekvalitatīvi darbi/SIA Rikss

Sergejs Bērziņš - Nekvalitatīvi darbi/SIA Rikss

Celtnieks Sergejs Bērziņš , telefons 22457125 ar dēlu Kasparu Bērziņu un vēl kādu ģimenes locekli Inesi Bērziņu ir sliktas kvalitātes būvnieki un ir krāpnieki. Nekādā gadījumā nedodiet naudu uz priekšu. Tāmēs iedod vienu cenu, bet pēc tam bez saskaņošanas ar pasūtītāju prasa vēl. Vēl darbus nepabeidz līdz galam, pēc tam telefonu neceļ. Špaktelēt nemāk, pēc viņiem jāpāršpaktelē. Lūdzu uzmanieties no viņiem, ja ņemat strādāt, ziniet, būs problēmas. Sākuma apsolās izdarīt visu, pēc tam ka jādara, atrod simts un vienu vainu. . Ja strādā labāk pieaiciniet būvuzraugu, kurš novērtēs viņu veikumu. No būvuzrauga viņi baidās. Šeit var redzēt varoni dabā http://staburags.diena.lv/novadu-zinas/putu-vanna-automasinai-7748. Ar mani var sazināties epasts [slēpt]@tvnet.lv

S Sergejs Bērziņš 11.06.2015

Es strādāju Jāņa Matisona objektā un nācās pamest, kā to izdarīja iepriekšējās divas brigādes, kā arī divi elektriķi un santehniķis. Noskaidrojot izrādās ka par padarītajiem papilddarbiem nemaksā, grib lai dara par velti. Labu klientu nepamet. Man Jānis pēc pārrēķina ir parādā 1400 €. Par tiem neko negrib dzirdēt. Jebkurā objektā ir neparedzēti darbi. Saved lētus un sliktus materiālus, grib lai uztaisa labi. Brauks nākošie un sekos tas pats scenārijs. Nekāds labais tas Jānis Matisons nav.

A Agris Bērziņš 03.12.2015

Čigānam vēl nav kauna rakstīt. Krāpnieks.
Bija nepieciešams pabeigt katlu māju un palaist granulu katlu, caur ss.lv atradu Sergejs Bērziņš (p.k.080766-11868), telefons 22457125 un dēls Kaspars Bērziņš, SIA Rikss, SIA Siltums un apgaisme no Aizkraukles pag, mājas "Atmodas" krāpnieki, kas nepabeidza darbus līdz galam, palika katlu ieregulēt un pazuda vairs neceļot tālruni, diemžēl samaksāju visu naudu. Solijās vairākas reizes, kad ieradīsies, bet protams, kā čigānam samaksā, tā vārdu netur un pazūd. Pēc pēdējā apmeklējuma vēl pazuda siltām grīdām servomotors!Izvairieties no šiem krāpniekiem! Diemžēl pirms viņus atradu neizlasīju jau šeit citu sūdzību.

L Lita J 22.03.2016

Kas nu kuram. Sergejs Bērziņš ļoti labi taisa remontu. Šim cilvēkam daudzi ir uzticējušies -remonta ziņā un nav bijuši pievilti.
Izlasot šo visu uzreiz rodas jautājums - Kādēļ citas firmas nav pabeigušas darbu un kādēļ nākas pieaicināt citus cilvēkus objekta pabeigšanā?! Tur uzreiz ir skaidrs,ka kaut kas nav kārtībā!? Tadēļ nav ko riet.

K karumins 20.02.2017

Man šis cilvēks pirms gada privātmājā ievilka kanalizāciju (septiķi ar drenāžu), savilka un salēja siltās grīdas, kā arī savilka elektrību. Tikai labākās atsauksmes, darbus veica ātri un ļoti daudz pozitīvu ieteica no pieredzes.
Tā kā remontu tālāk veicu saviem spēkiem, pa šo laiku Sergejam esmu n'tās reizes zvanījis, viņš nekad nav atteicis padomu, tāpēc esmu pārsteigts, par šeit rakstīto.
Nomelnot var jebkuru, netieciet visam ko raksta internetā.

P Paula2014 17.07.2018

Tiešām,absolūts krāpnieks. Viņš uzsāka darbu mūsu mājā no paša sākuma. Vienmēr nauda tika pārakaitīta laicīgi un viss samaksāts,bet darbu līdz galam nepabeidza,jo nebija vairs intereses braukt un pabeigt. Divi sliņķi,atbrauc paēd,pabakstās un aizbrauc un tik maksā par ceļu vel viņiem. Uz telefona zvaniem ja atbildēja,tad sāka draudēt. Nekauņas!

M Mr 02.02.2018

Nu figzin cik tur labs. Šitam pimpausim 2011 gadā bija automazgātava Jēkabpilī, nostrādāju 1.5 mēn un šis pazuda ar visām algām un iekārtām. Zvanīju viņam, vērsos darba drošības un aizsardzības inspekcijā. Bet rezultāta nekāda.
Sergej, karma mēdz būt baigā sterva...

J Josifs Kazimirs 03.09.2019

Sergejs Bērziņš ir krāpnieks.