www.sudzibas.lv Senson Paint Slikts serviss, bojajums

Senson Paint - Slikts serviss, bojajums

Briesmīgs serviss visos tā etapos (administrators, eksperts, meistari).
1. Remontu gaidīju vairāk par mēnesi, jo eksperts nemācēja uzmanīgi izlasīt un izprast vēstuli no apdrošināšanas kompānijas, kurā bija apstiprināti visi darbi un izmaksas. Viņš uzskatīja, ka vēstulē bija rakstīts- darbu saraksts un izmaksas veiksmīgi saņemts. (automātiska izsūtne).
2. Bija nepieciešams zvanīt trīs dienas, lai administrators (skaļi teikts)/sieviete, atbildot uz telefona zvaniem, paceltu savu pa**ļu un aizietu 10 metrus, lai ieviestu skaidrību augstāk norādītajā situācijā.
3. Meistari bija nemākulīgi. Jā, bampers tika nokrāsots, bet kopā ar lukturiem, kurus vēlāk noberza, meģinot slēpt izdarīto kļūdu, atstājot uz tiem skrāpējumus. Ir redzams, ka strādāts tika nesaudzīgi un nekārtīgi, nodarot bojājumus blakus esošajām automašīnas detaļām.

Ужасный сервис на всех этапах работы (администратор, эксперт, мастера).
1. Ремонт ждал более месяца, потому что эксперт не мог внимательно прочитать и понять письмо от страховой компании, в котором подтверждены все работы и цены. Ему показалось, что в письме написано, что список работ и цен успешно получены (автоматическая рассылка).
2. Потребовалось 3 дня звонков, чтобы Администратор (громко сказано)/девушка на телефоне смогла поднять свой з*д и пройти 10 метров, чтобы внести ясность в выше описанную ситуацию.
3. Мастера криворукие. Да, бампер покрасили, но вместе с фарами, которые потом шлифанули так, что остались потёртости и царапины. Видно, что работали небрежно и не аккуратно, нанося ущерб соседним частям кузова.

й

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes