Senson Paint - Serviss

Es izmantoju balta kompānijas Kasko pakalpojumus. No piedāvātiem servisiem, izvēlējos senson paint. Tā bij mana lielāka kļūda. Kasko apstiprināja remontu 12.07. Uz doto brīdi 17.08 un mašīnas remonts vēl nav pat sācies. Komunikācija ar klientu vienkārši nepastāv, kamēr pats nesāksi zvanīt un burtiski pierunāt kaut ko sākt darīt. Briesmīga in rupja attieksme!

17.08.2021

B Baltā ēna 17.08.2021

Vienmēr bijis viss labi, darbs veikts kvalitatīvi , taču var gadīties kad veidojas rindas, reāls piemērs no dzīves , pirms meneša bija negadījums ar meža zvēru , protams gribēju vest uz Sensonu taču evakuātora vadītājs uzreiz teica man ka viņiem ir rindas un visticamāk ātrāk par mēnesi nekas nebūs , izvēlējos citu remonta vietu.

G Girts Rozentals 18.08.2021

Senson Paint serviss ir ok bet servisa pienemejs Oskars ir cirvis pedejais! Nelaipns un neatsauciigs! Manai masinai nemaceja āķi nonemt lai varetu nokrāsot aizmugurējo bamperi, Oskars piedavaja nolauzt aķi lai tiktubpie bampera 🤦🏻‍♂️