www.sudzibas.lv Senator Baltic Līguma saistību nepildīšana

Sia " Senator Baltic " - Līguma saistību nepildīšana

Dārgie patērētāji. Iesaku Jums negriezties ugšminētajā uzņēmumā, jo tur notiek cilvēku krāpšana, tas ir - iekasējot no pircējiem naudu, bet tad nepildot līguma saistības noteiktajā laikā, bet vēlāk atrunājoties ar iemesliem kāpēc pasūtījums joprojām nav izpildīts. Papildus tam, uzņēmums pastāv nesen, ar pircējiem sarunājas lielākoties tikai krievu valodā, jo tā viņiem kontektēties padodas vieglāk. Nu ko lai saka - RASISTI. Bez tam, maksājuma kārtība notiek ar priekšapmaksu 40 % apmērā no līguma kopējās summas izsitot par to čeku, tad pārējo summu ( aploksnē, kas sastāda 60 % no pārējās summas ) " liekot saprast ", ka būs jāmaksā uz rokas. Vārdu sakot KRĀPNIEKI un DĪGDIEŅI.

D

A a 25.08.2009

Pilnīgi piekrītu - biju pasūtījusi skapīti sunim, bet situācija tā pati...

A Andris 25.08.2009

Tiešām galīgi garām Sia " Senator Baltic ". Man tieši tāpat gadījās. Beigās sāku nožēlot ka ar viņiem sasējos. Pastāv taču arī vitas firmas, kas ar ko līdzīgu nodarbojas, bet nu uzķēros uz atlaidēm, kā nekā ietaupīt vēlējos :( Pa telefonu tikai atrunas un solīšana, ka viss tiks izdarīts rītdien. Rītdiena nepienāk jau kādu trešo nedēļu. Biezpiens viņiem galvā, nekas cits! Kārtējā "šaraška"!

A a 25.08.2009

Šaraška :D

M muhameds 06.08.2012

Viss atkarīgs no cilvēka, jūs cienījamie patēētāji paši nezinat ko gribat tad to arī saņemat. Par šo firmu varu teijt tikai to labāko. Ok personāls runā tikai krievu val., bet ja tu gribi saņemt pakalpojumu nevis sarunu valsts valodā tad pret šo uzņēmumu nekādu pretenziju.
Iemācietie cilvēciskumu un nebūs Jums te jāsūdzās.
Veiksmīgu dienu.

V veta 23.08.2012

Arī es nožēloju, ka plauktus pasūtīju pie SIA Senator Baltic, nu jau septiņas nedēļas gaidu. Kad iemaksāju avansu, solīja 2-3 nedēļu laikā plauktus izgatavot. Kad zvanu, vienmēr ir atrunas, zvanīsim, kad būs gatavs, bet tā arī nezvana.

A allserg 18.07.2013

Установили нам шкаф встроенный от фирмы Senators Baltic!
Качество сборки ужасное ! Полки прикрутили не по уровню, козырёк с верхней направляющей рельсой установили криво и мастер не утруждал себя лишний раз подумать, а просто перфоратором насверлил лишних 4 дырки в нашем красивом потолке.. В общем смотрим теперь на наш шкаф и плакать хочется!

A allserg 18.07.2013

Установили нам шкаф встроенный от фирмы Senators Baltic.

V vokl 27.10.2014

Полностью не согласен с выше сказанным, нам установили встроенный шкаф, качество отличное, монтажник все сделал быстро и аккуратно. Отношение со стороны поставщика - замечательное. Люди очень вежливые, а цена вообще восхищает. Советую всем знакомым, которые в свою очередь заказывают там и ни одного нарекания не слышал, все только благодарят.
Спасибо Senator Baltic за хорошую работу и соотношения цены и качества!

P.S. Желающим посмотреть на мой шкаф могу предоставить такую услугу.
т.28386795

Негативные отзывы выглядят больше на зависть конкурентов, так как нет конкретных фактов, а только очернение.

J Jana Jana 29.09.2017

Skatos, ka mājaslapā viņi pat paguvuši nomainīt SIA uz SIA “Papa Karlo Kitchen”, tā kā noteikti savārījuši vēl kādas ziepes.

Mani, savukārt, neuzrunāja viņu "lētā" reklāma sociālajos un internetā. Tieši pirms trim mēnešiem meklēju, kas man izgatavos virtuves iekārtu. Mātē guglē uzdūros tādam uzņēmumam kā UP mēbeles. Vienojos par tikšanos, biju pārsteigta, ka viss process ritēja ātri. Savlaicīgi saņēmu virtuves projektu, veicu pirmo iemaksu, un četru nedēļu laikā man virtuves iekārta bija uzstādīta. Biju ļoti apmierināta par padarīto darbu un kvalitāti.

Tā kā ja kādam nepieciešams, noteikti varu ieteikt - https://up-mebeles.lv/virtuves-iekartas/