www.sudzibas.lv Sempre t/c Origo ужасное качество

Sempre t/c Origo - ужасное качество

Магазин Sempre на втором этаже в т/ц Ориго - это что-то с чем-то! Специализируется на сумках.. Недавно купила там сумку.. на ценнике - производитель Италия.. а на бирке внутри сумки - сделано в Китае естесственно! Это я обнаружила уже дома, когда раглядывала разорванную подкладку буквально на следующий день. Продавцы неадекватные, даже не составляют акт о приёме товара, хорошо, что чек сохранился..! Никогда не покупайте там сумки, тоже самое, что на базаре преобрести дешёвую дрянь!

P pirceja 25.09.2009

Nu gandrīz visos veikalos, ir tā, ka firma, kas izplata preci ir no vienas valsts, bet prece ražota citā valstī.Tāpēc arī parādās uz galvenās etiķetes Itālija, bet šūta Ķīnā.Ja visus apģērbus šūtu tikai Itālijā vai citās atīstītās valstīs, tad summai, par cik pirkāt somu, pierakstiet vēl vienu nulli klāt, un apšaubu vai tad pirksiet to somu.Bet aktu gan jums vajag veikalā aizpildīt un 10 darba dienu laikā viņiem jusm jāsniedz atbilde.Tikai pēc tam varēsiet vērsiet tālkākās instancēs, ja vēlēsieties.