LV RU

Semarah Hotels Lielupe SPA&Conferences - Slikts serviss

Saņemot dāvanā atpūtu Semarah Hotels Lielupe SPA&Conferences, biju ļoti priecīga. Diemžēl esmu vīlusies, lūk, kādēļ...
Ierados 30.jūnijā. Recepcijā mani uzrunāja sliktā latviešu valodā. Mana atpūtā bija iekļautas arī vakariņas divām personām restorānā. Tā kā par vakariņām nekas netika teiks, jautāju pati. Pēc vairākkārtējas rezervācijas izskatīšanas man iedeva mazu lapeli, uz kuras angļu valodā bija rakstīts: vakariņās tiks piedāvāts- salāti/zupa; pamatēdiens, deserts. Devos uz jūru, lai baudītu saulaino laiku un aizmirstu nelaipno apkalpošanu, lai pēc vakariņām izmantotu Wellness Centra pirtis, baseinu ...
Atgriežoties no jūras, uzzināju, ka šodien bija viesnīcas atklāšana viesnīcas viesiem. Kāds pārsteigums, es par to neko nezināju! Neviens recepcijā man to netika teicis. Nodomāju, ka viesnīcas viesis esmu es, bet nekā, tās ir augstākās sabiedrības dāmas un kungi no Rīgas, kas nemaz šeit šobrīd neatpūšas. Kā arī Welness Centra pakalpojumi šodien nav pieejami sakarā ar atklāšanu. Lai atkal mazinātu rūgtumu, devāmies uz restorānu ar vīru vakariņās. Ieņemot vietu zālē, kurā vēl bija divas personas, pēc 20 minūšu gaidīšanās pienāca viesmīle. Iepazināmies ar ēdienkarti, atgriežoties viesmīlei, teicu, ka man dāvanā pienākas arī vakariņas un iedotu to mazo lapeli. Viesmīle apgalvo, ka tā ir vienai personai, es neizpratnē saku, ka man ir rezervācija diviem cilvēkiem. Dīvaini, es ēdīšu bet mans kungs lūkosies, kā es to daru. Viesmīles attieksme bija vienaldzīga, tādēļ devos uz recepsiju, kur atkal 40 minūšu gaidīšana, lai apskatītos datorā, ka tā ir viņu kļūda un es beidzot varētu baudīt vakariņas. Nevienas atvainošanās es nesagaidīju, saņēmu otru lapeli un devos atpakaļ uz restorānu. Noskaņojums bija draņķīgs. Cerēju to mazināt ar gardām vakariņām. Bet diemžēl arī tas izpalika. Kopā restorānā pavadīju 2 stundas un 20 minūtes. Pasūtīto salātu vietā atnesa ķirbju zupu (atkal nekādas atvainošanās), labi, ka tā bija baudāma. pamatēdienā bija stroganovs, kas bija ļoti, ļoti sāļš un nebaudāms, arī desertā paredzētā Pana kotas vietā atnesa kafijas krēmu, briesmīgā izskatā. Viss izvērtās ļoti nepatīkami, arī salvešu un galda piederumu uz galda nebija, karotes zupai viesmīle atnesa pēc zupas pasniegšanas.
Oma slikta, vienīgā iespēja bija doties pie jūras, lai kaut cik labā noskaņojumā dotos pie miera.
Brokastis restorānā bija arī viduvējas, omlete- tā garšoja pēc zivīm. Tā palika daudzu apmeklētāju šķīvjos. Tādēļ, lai beidzot izmantotu man pienākošo atpūtu devos uz Wellness Centru. Liels bija mans pārsteigums, ka darbojas tikai baseins, bet pirtis nēēēēē... Kaut bukletā, kas šobrīd man stāv uz galda ir rakstīts- izbaudiet nesteidzīgu (tās man būtu 2 stundas) atpūtu un atjaunojiet spēkus mūsu plašajā Wellness centrā!
Atdodot atslēgu recepcijā, uzjautāju personālam, kas jūsu viesnīcā ir viesis un kam tika rīkots atklāšanas pasākums. Atbilde bija īsa- ES NEZINU.
Lūk tāda bija mana "atpūta" SEMARAH HOTELS viesnīcā Lielupē.
No sirds varu teikt, ka nekad tur negribētu atgriezties, personāla attieksme ir nekāda, virtuve briesmīga. Tā vien šķiet, ka tevi tur negaida.
Labi, ka bija saulains laiks, jūra un mīļotais cilvēks blakus.

S

Vairāk sūdzības par Semarah Hotels Lielupe SPA&Conferences

Komentāri (2)

donna b 03.07.2016

Nja, drosi vien si vieta orientejas uz cilvekiem ar biezakiem makiem. Nav pirma reize, kad tev ir davanu karte vai kupons, tad tu esa otras skiras klients. Un restoranaa baudit stroganovu? Fui.

K Kristians Kļaviņš 16.07.2020

Bija tādi pati situācija, arī neatradu risinājumu

Viesnīcas - 𐑈𝖺𝙄℮𝖡𝖺‎ﺍ‎𝘁𝐢ϲ.𝐜၀М

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes