www.sudzibas.lv Semarah Hotel Slikta darba vieta

Semarah Hotel - Slikta darba vieta

Cilvēki, neejiet strādāt uz Semarah! Sāku strādāt par palīgstrādnieku Semarah Lielupe. Sludinājumā bija teikt, ka darbs ir darba dienās no pirmdienas līdz piktdienai! Kad parakstīju līgumu, tikai tad izrādījās, ka vajag strādāt arī sestdienās un svētdienās, ka var izsaukt. Melo. Tas ir pirmais. Otrkārt, tur strādā četras sievietes (vaizeri, kā pašas sevi nosauc) . Viena no viņām ir alla, kura itkā dod līgumu un apspriež ar tevi visu. Ir psihiski nestabila, neadekvāta, pat nav subordinācijas, neprot komunicēt ne ar strādniekiem, ne ar klientiem, kliedz, ir ļoti rupja. Ir vēl viena Vaizere Svetlana, kura tāpat ir neadekvāta un psihiski nestabila, bezkaunīgi kliedz, apsaukā - tas viss notiek, kad klienti ir viesnīcā un visu dzird. Tā arī varu nosaukt ņinu un inetu, kuras ir ļoti solīdas, adekvātas un prot strādāt kolektīvā, komunikablas. Es nostrādāju pilnas deviņas dienas, bet algu saņēmu par astoņām dienām, noņēma vienu dienu. Kad atnāķ uz darbu, tev jāizmēģina trīs dienas un ja tev patīk un tu paliec strādāt, tad par šīm dienām tev itkā samaksā, bet tie ir meli! Sākotnēji es nostrādāju piecas dienas, vaizere alla, kura mani pieņēa darbā, kura iedeva man līgumu, tad man iedeva četras brīvas dienas, bet zvanīja trešdien, lai izietu strādāt ceturtdien un tad piektdien, lai izietu svētdien, bet kad pateicu, ka nevaru iziet darbā, jo esmu aizbraucis uz četrām dienām, jo man šīs dienas tika iedotas brīvas, bija ļoti neapmierināta un kliedza uz mani, ka nepildu savus pienākumus!
Tāpat, pieņemot darbā, brīdina, ka meitenes, kas šeit strādā kliedz, kad strādā, kas mani ļoti šokēja. Pašas Hauskiping meitenes teica, ka ir jāaizmirst par brīvdienām sestdienās un svētdienās, jo Vaizeri Allu tas neuztrauc, ka tev var būt ģimene un savi plāni. Es uzskatu, ka tādas vaizeres kā alla un Svetlana neatrodas savā darbā vietā, neprot strādāt un komunicēt ar cilvēkiem (netikai personālu) , it īpaši alla, kura jau ir gados un varētu aiziet pensijā, nevis uzbāzt savu nepaciešamo raksturu cilvēkiem. Es uzskatu, ka "zivis pūst no galvas"!
Tāpat gāju pie Semarah Lielupe direktores, bet tā visu laiku ir aizņemta un nevarēja mani pieņemt. Ļoti žēl, ka tādā jaukajā un prestižajā viesnīcā kā Semarah ir tāda Strauja kadru maiņa, ka nevar strādāt, ka brīvdienās strādā skolēni un arī ilgi nevar nostrādāt!

06.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Z

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes