Selva Būve - Krāpšana

Selva būve SIA, ir neizmaksājusi Sia Aa Welding Apm.13000€ par krāsošanas darbiem objektā Babītes Skolā, Piņķos, Jūrmalas iela 17. Firma ņem apakšuzņēmējus un nemaksā naudu, bet saviem darbiniekiem maksā konvertēs. Neiesaku ielaisties ar viņiem, sākumā ir labi, bet tad meklē iemeslus lai nemaksāt un tādu ir daudz

~ ~Lelde~ 30.07.2019

Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā bomžu piesmirdinātā tramvajā vai kabatzagļu apsēstā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un jau šovasar sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošājā SuperEnalotto izlozē tiks izspēlēts Džekpots, kurš sasniedzis 198 miljonus eiro? Es tagad aizpildīju desmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem https://goo.gl/X17csF un, kā ierasts, paķēru klāt vēl vairākas komplektus ar Japānas Mini-Loto, kur Džekpots izskatās niecīgs, tomēr iespējas uzminēt pareizos skaitļus ir nesalīdzināmi augstākas kā lielo summu izlozēs https://bit.ly/2UxgLYs Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu un līdz Vasaras beigām nosvini sākumu Jaunai dzīvei! Tāpat iesaku pievērst uzmanību arī loti brokera Īpašajam Piedāvājumam biļešu komplektu iegādei un Sindikātu taktikai.
Un atceries - ja vajag "kaut ko vinnēt", ņem izlozes ar augstāku uzminēšanas iespēju - jau pieminēto Japānas Mini-lotto, izmēģini arī Meksikas Chispazo: https://bit.ly/2Vj34gc un Dienvidāfrikas Daily Lotto: https://bit.ly/2Wt9ANY , bet, ja gribi ķert īstu zivi - izvēlēšos MegaMillions, SuperEnalotto vai PowerBall ar un Loto brokera piedāvāto iespēju pilnīgi apmaksātam ceļojumam uz Montekarlo.

Pacco_al 31.07.2019

Man jau liekas kā tā darba liekākā daļa lielo būvnieku. Viņi jau cenu piedāvājumam rēķinot zina, kuriem viņi nesamaksās, lai varētu piedāvājumu vinnēt.
Laikam krietni cilvēki par lieliem uzņēmējiem nekļūst.

G Gunārs Priede 04.09.2020

Selva būve vadība noteikti nav uzticami biznesa partneri vai darba devēji.