www.sudzibas.lv sejas tirisana kosmetologe Sofija Albova

sejas tirisana - kosmetologe Sofija Albova

Salons Bordo, kosmetologe Sofija Albova, ar it ka 30g. stazu... Vecs, saplaisajis tvaika aparats no 70iem gadiem, kuraa jabazh galva un jasezh... Pienem 2 klientus reize, turklat nekautrejas stastit tam pastavigajam, ka "tulit es ar sho pa fikso tiksu gala un varesim darboties"... Uz jautajumu par proceduras etapiem atbild ar "Jus te atnacat mani eksaminet, vai?"... Pilnigs arprats, nekadas velmes palikt nebija, pat netiku pie izslaveta talanta izvertesanas.. Turaties pa gabalu, ja velaties laipnu apkalposanu.

D dumbs 26.01.2012

Biju pie Sofijas uz sejas tīrīšanu. Nav šaubu, ka viņa savu arodu zina un ka šajā ziņā viņai var uzticēties. Aparāts ir manāmi antīks, bet toties tvaicē labi. Visai nepatīkamas izjūtas radīja tas, kas sekoja tālāk. Viņa man pārmeta pāris reizes dažus sīkumus, ko daru ar savu ķermeni. Viena lieta ir uzmanīgi ieteikt kaut ko, bet cita - nievājoši augstprātīgā tonī izteikt aizrādījumus. Procedūras laikā pat sadusmojos, kas man gadās ļoti reti. Laikam sen nebiju piedzīvojusi tādu situāciju. Taisnība, ka pieņem vairākus klientus vienlaicīgi. Manas procedūras laikā viņa pieņēma vēl trīs sievietes - vienai uzlika masku, tad man, tad vēl trešajai. Visas sēdējām bariņā ar maskām. Tad visām pēc kārtas to noņēma. Laikam šis ir tas iemesls, kādēļ tur vairs nevēlos atgriezties. It kā jau nekas traks, bet atceros, ka pie savas iepriekšējas kosmetoloģes varēju pagulēt ar masku uz sejas un relaksēties, kamēr fonā skanēja nomierinoša austrumu mūzika, nevis sēdēt mazā telpā ar svešām sievietēm un dzirdēt visu par viņu ādas problēmām.