www.sudzibas.lv "Segevolde" Sia "Mini Vesko" Krāpšanās, netaisnīga attieksme pret klientiem

Atrisināta"Segevolde" Sia "Mini Vesko" - Krāpšanās, netaisnīga attieksme pret klientiem

Vārdu sakot, es nesaprotu kā var būt tāda pieeja pie klientiem. Principā skatīšanās pēc acīm. Konkrētāk ir tā, ka jūdažu mini vesko vadītāja kā pati sevi dēvē un tagad arī Siguldas parka ielas vesko pārdevējas aizvietotāja var cilvēkus dalīt pēc acīm. Vārdu sakot nesaprotu kā var iedalīt cilvēkus kuriem dot uz parāda pārtiku, alkoholu un tabakas izstrādājumus un kā var iedalīt kategorijā kuriem nevar. Pie tam vēl reklamēt to. Pati smejoties atbild veikalniece, neviens nespēj tik daudz izsekot un kad tuvojas inventarizācija tad tiekot pabrīdināta un viņa uz to mirkli kasē ieliek savu naudu un pēctam izņemj lai nav problēmu ar firmu. Tas notiek abos minētajos veikalos. Kā arī prece bez termiņa itkā tiek norakstīta, bet patiesībā tas pats alkohols tiek notirgots pazīstamiem par veikala iepirkuma cenu, kaut pēc likuma viņam jātiek utilizētam kā noteikts likumā. Bet ja uzņēmums ir gatavs pēc kādas saindēšanās vai citiem būtiskiem veselībai kaitīgiem apstākļiem tiesāties, tad visu cieņu. "peļņa ir svarīgāka".
Kā arī cik es zinu, ja darbinieks aizņemjās no uzņēmuma kurā viņš Pilda darba pienākumus, tad jābūt saskaņā ar likumdošanu sastādītam aizdevuma līgumam. Bet ja uzņēmums aizdot tā saucamajā "melnajā", itkā skaidrā naudā kā pati pārdevēja lielījās kā bez līguma un atveda skaidrā, tad tā ir izvairīšanās no nodokļu maksāšanas. Jo par jebkuru aizdevuma līgumu ir aizdevuma nodokļi kas ir jāapmaksā. Un summa nav tomēr maza. 2000 eur mašīnas iegādei, kaut auto tika iegādāts par 1150 eur un pati pārdevēja smējās ka viss pārējais tiek kabatā, galvenais priekšniecībai aizmālēt acis kā ir nopirkts. Bet pats galvenais ir tas ka pati darbiniece lielās un pat ir apstiprināts ka darbiniece atrodas alkohola reibumā, darba laikā jo viņa lāpoties jo iepriekšējā vakarā tika par daudz lietot alkohols un nākamajā dienā ir slikta dūša. Kā arī es kā pats uzņēmuma vadītājs neuzskatu ka darbiniekam ir tiesības izpaust uzņēmuma noslēpumus. Piemēram 16.06.2023 jūdažu mini vesko ietirgojums ir bijis 917 eur apmēram, kaut tai pašā laikā Siguldas mini vesko kas atrodas parka ielā ietirgojums esot gandrīz 700 eur. Man kā uzņēmējam rodas jautājums, kas notiek? Tiešām visiem godīgajiem uzņēmējiem ir jāmaksā pilni nodokļi kamēr citi var to apiet? Tiešām nepastāv iekšējā uzņēmuma politika ko var izplatīt un ko nevar? Tiešām jebkuram pārdevējam ir iespēja rīkoties pēc saviem uzskatiem? Tad jau ja šādi, tad tā pati maxima vai lidl var būt pirmajās pozīcijās Latvijā. Bet mazajiem mazumtirgotājiem ar šādu negodprātīgu attieksmi domāju ka nav vietas Latvijas tirgū. Es šī uzņēmuma vietā nebrīdinot veiktu auditu abos iepriekš minētajos veikalos un protams sākot ar alkometra pārbaudi. Un risinātu tālāk jautājumu vai šādu darbinieci paturēt darba attiecībās, jo no darbinieka puses šāda attieksme ir visatļautība un nav attaisnojama.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Urkšķis1985 21.12.2023

Viss atrisināts.

U Urkšķis1985 18.06.2023

Taisnībai jābūt vienmēr, un ceru ka šis jautājums tiks risināts, jo tomēr šis ir kliedzoš jautājums

U Urkšķis1985 18.06.2023

Bet ja šis jautājums organizācijā acīm redzami netiks veikts, tad tālāk informācija tiks nodota vid un fid. Un skaidrs jau ir tas ka šis process ir jāveic pret visām darbiniekiem/cēm visās filiālēs. Jo šāda attieksme vairs nav vērtējama simtos bet tūkstošos un beigās var draudēt ar licenci.

U Urkšķis1985 18.06.2023

Un pats labākais ka darbiniecei pasakot ka šis stāsts var nonākt līdz priekšniecības ausīm, viņas atbilde,.lai nonāk. Viņi pasmiesies jo viņi visu zin kas kā. Tātad var uzskatīt kā priekšniecība šo apzināti pieļauj un apzināti izvairās no nodokļiem. Protams var uztaisīt līgumus ar atpakaļ ejošu datumu, bet par šo visu pirmo reizi tika lielīts gadu atpakaļ, kad tika aizdota nauda bez līguma un notariāla apstiprinājuma. Un visa pārējā lielīšanās un pārbaudīšana ir nākusi tikai līdzi. Takā šeit nekas nepārbaudīts un neizrunāts netiek siets iekšā.

B Brenda 19.06.2023

🤣Laikam Jums uz parāda neiedeva