LV RU

Secure Latvia - Blēži

Sveiki, gribēju pastāstīt par apsardzes firmu Secure Latvia. Sākumā it kā viss normāli. Kad sāc strādāt attieksme ir ok. Bet jo ilgāk strādā jo trakāk. 1. Viņi Tevi noformēs kā mikrouzņēmumu, reāli kur itkā Tu saņemsi vairāk, bet... vairāk sanāk tikai kādiem 20 santīmiem stundā. Smieklīgi vai ne? 2. Ar atvaļinājumu ir tā, ka tev iedos atvaļinājumu ja esi nopelnījis, taču atvaļinājuma nauda par divām nedēļām būs maksimums 23 Ls. Sakiet tas ir normāli, aiziet atvaļinājumā "atpūsties" ar 23 Ls ? 3. Lai cik ilgi arī tu strādātu šajā firmā, viņi Tev solīs izaugsmes iespējas, taču izaugsmes iespējas būs tikai viņu čomiem. Piemēram pārņemot DOMINU par objekta vecāko ielika kaut kādu jaunu gurķi. Bet tu jau laiku nostrādājis šajā firmā vairāk par apsardzes uzraugu nedabū. 4. Vadība caur draugiem mēģina "atmazgāt" savu algu. Apmēram tā, radiem piedāvā nevajag es Tev nopirkšu, piemēram, dīvānu ar savu karti
Tu man naudu atdosi uz rokām. Smieklīgi. 5. Šī firma objektus grābj nerēķinoties ar to vai tur būs kas strādā vai nē. Ja Tev būs brīva diena viņi Tev lūgtin lūgsies lai aizej pastrādā kādā lielveikala vai apģērbu veikalā. 6. Viņi dara arī tā ka uz tavu algas kontu pārskaita itkā citu darbinieku algu. Tik nesaprotu, kāpēc tā jādara ja jau viņi ar strādā šajā firmā. 7. Kad aizgāju prom no šīs firmas divus mēnešus gaidīju, kad man pārskaitīs manu "lielo" atvaļinājuma naudu. Šausmas laikam nezināja, kur dabūt tos 46 Ls.
Tā nu tas ir. Tāpēc, ja esat izdomājuši strādāt par apsargu, šo firmu neieteikšu, jo problēmu būs vairāk nekā saprašanas.

D

Komentāri (9)

Y YoYo 08.03.2013

Nu kaut kāds sviests!
Mikrouzņēmumu tak viņi tev nevar uztaisīt!
To izdarīt vari tikai TU PATS!
Ja naudu tev skaita uz Mikro, tad klāt jābūt visiem nodokļiem, ko pēcāk Tu maksā valstij!
Un citu darbinieku alga uz tavu kontu, tas vispār ir nonsenss!!!
Kas tādā gadījumā ir maksājuma mērķis???
Tev maksā vairākas reizes mēnesī algu???
Kaut kas te ir galīgi šreijā, vai arī tevi ir tā apvārdojuši, ka Tu piekriti visai muļķīgām lietām, kas beigās var izvērsties par reālām problēmām ar VID.

D Denzo 08.03.2013

YoYo

Nu par mikrouzņēmumu..viņi cip Tev visus papīrus uztaisa tik aizej iesniedz..nu nav spiesta lieta, bet sola kasanāk vairāk nopelnīt..Nekā nesanāk vienkārši tad atvaļinājuma nauda ir nekāda...
Jā visi nodokļi viss bija..ko viņi pārskaitīja ar to problēmas neradās..tik citreiz viņi aizmirsa pār iesniegt attiecīgā perioda izziņu, jo to darīja firma..un tad VID's bombardeeja ar zvaniem..
Par tām citu darbinieku algām...Viņi liek uztaisīt jaunu bankas kontu..bez kartes..uz ko skaita mikrouzņēmuma naudu..un uz tā aks jau tev bija iepriekš skaita pārējo..jo to visu algu kuru nopelni sadala divās daļās.
Nē nemaksā vairākas reizes mēnesī..vnk ieskaita vienā laikā..bet lielāku summu..kura pēc tam Tev ir jaatdot uz rokām vienam no priekšniekiem.

Y YoYo 09.03.2013

Jā bet tavam mikro taču par to ir jāmaksā!
Tu droši zini, ka visu pareizi maksā???!!!
Cits konts, zem tava mikro, kā tu tiec klāt naudai bez kartes?
Skaiti pēc tam kaut kur tālāk?
Baigā putra!
Ja detalizētāk iedziļinātos visā šajā lietā domāju, ka tevi konkrēti apjāj, jo te ir vairākas acīmredzamas pretrunas...
Bet galu galā ne par to jau stāsts...
Lai veicas!

U uzraugs 450 09.03.2013

daleja taisniba ir...

A ApSargs 17.03.2013

Tā ir..Šī firma šmauc darbiniekus, izliekoties ka maksā vairāk nekā citas firmas!

M men 22.05.2013

Apsardzes nozarē esmu nostrādājis vairāk kā 7 gadus, no kuriem ~ 1 gads tika aizvadīts Secure Latvia. ( zema līmeņa vadītājs)

Kopumā ar uzņēmumu biju apmierināts:
-alga vienmēr bija laicīgi.
-atalgojums nedaudz augstāks kā citās firmās
- patīkami, ka vadība likuma robežās meklēja "nodokļu optimizācijas" variantus, kā rezultātā AD saņēma lielāku algu.
- bija bonusi par labu darbu.
-apmaksāts mob.t.
- kopumā vadība klausījās, ko runā "apakša"

Lietas, kas varētu nepatikt daļai darbinieku:
- augstas prasības pret kvalitāti
- nozarei kopumā raksturīgā problēma-> darbinieku trūkums un pārstrādāšanās.

Tādi kaucēji, kas čīkst, ka tiek apkrāpti u.t.t ir atklausīti jau n-tos gadus... Līdz šim, cik manīts, viss ir likuma robežās. Reizēm gadās gļuki ar algas aprēķinu, bet nu tas gadās visos uzņēmumos un tiek izlabots.

J janka22 30.09.2013

Pie viņiem mikrouzņēmums ir gandrīz vai obligāti. Par labu atalgojumu tur jārauj 12h uz kājām. Man vidēji mēnesī sanāca ap 280h, un negulētas naktis dominā. Šajā firmā darbs tiešām bija fiziski un garīgi smags.

K kemper 15.12.2013

Ir tāds lowara ka VITĀLIJS FEDOTOVS, tipa objekta vadītājs... Viņš appisīs jebkuru darbinieku, lai tikai sev kabata iebaztu citu cilvēku nopelnīto naudu. Viņš taisa tādas mahinācijas ka pat šaubos ka priekšniecība to zin...
Raksta citu stundas uz citiem darbiniekiem, līdz ar to kad ienāk algas, tad arī sākas šovs un tas pidaras tēlo muļķi un saka ka nevar atrast uz kā ir uzrakstijis stundas un cik un beigās tu neko nesaņem... Tādi upuri ir daudz un pa mēnesi jau viņam salasās tā nauda...
Piedāvāju FEDOTOVAM salauzt degunu un vēl kaut ko...
Nahuj tādus kropļus kuri čakarē cilvēkus. Vajag viņu noķert un atspārdīt

A Accuser 24.07.2015

Kad pec vinjiem rekjinu algu sanak tikai tiri nostradaadaataas stundas, bet 50% nakts likme izzuud. Taa katraa mainja sanak 8h kur nakts piemaksa kas noteikta liguma nav.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes