www.sudzibas.lv SEB Banka parskaitījumi kurus nepārskaita

Unibanka - parskaitījumi kurus nepārskaita

Nu jau otro nedēļu no UNIBANKAS konta netiek pārskaitīta nauda uz citas bankas kontu. Tā īsti nevar saprast, vai tās ir patstavīgās banku darbinieku"kļūdas", vai apzināti nauda tiek pieturēta...
Ļoti gribētos zināt, kur un kam par visu šo visatļautību(cilvēku apkrāpšanu) varētu sūdzēties?

M mamina 10.03.2010

nju cik man zinams, ka nospiez pogu sutit ta ari nauda aizsutas, ja ir cita banka tad sanem nakosa dienambet nejau 2 nedelas!izskatas ka banka tisu prat aiztur nadu!!!

K Kirstaps 11.03.2010

Bankā visi procesi notiek automātiski un ja pārskaitījums ir veikts uz citu banku, nauda ieskaitās nākamajā dienā. Jautājums! Vai Jūsu pārskaitījuma summa ir noņemta no Jūsu konta, ja ir, tad viss kārtībā.
Ir gadījumi, kad saņēmējs klaji melo, sakot, ka nekas nav ieskaitīts. Ja gadījumā konts citā bankā būtu slēgts, nauda nākamajā dienā atgrieztos jūsu kontā.
Bet ja nu nekas nelīdz ejat uz banku, lai viņi apstiprina, ka maksājums ir noticis. Tāpat banka var saņemt apstiprinājumu par to, ka šī nauda ir ieskaitīta citā bankā (tas gan ir maksas pakalpojums) un ar šiem dokumentiem vērsties pie saņēmēja pēc skaidrojuma. Diemžēl ir daudz negodīgu cilvēku.