www.sudzibas.lv SEB Banka Studentu kredīts

SEB Banka - Studentu kredīts

Seb bankas darbinieki nezin savus darba pienākumus par klienta informēšanu, viņi ir nekorekti-nespēj ne kādas lietas gadijuma sniegt konkrētu datumu vai laika posmu(neatkarībā no filiāles katrs bankas darbinieks stāsta pilnīgi savādāk, pat ne līdzīgi!), nepārzin klientiem interesējošās lietas un bankas piedāvājumus un iespējas!

M magone 22.11.2011

seb banka vispar ir pretigaakaa, ko zinu!goda vards!!nekaads serviss!nulle!!

B blina 28.11.2011

es pec krajbankas kraha aizgaju uz SEB...un tagd pec sita uzraxtita nesaprotu vai pareizi izdariju...

H Hejā 28.11.2011

Man šodien Cēsu SEB bankā bija vislaipnākā apkalpošana. Blina nekādu kļudu tu neesi izdarījusi, mazāk kalusies neapmierinātas Magones.

S ssssssss 17.03.2013

neatkarībā no filiāles katrs bankas darbinieks stāsta pilnīgi savādāk, .
jaa shis gadaas 99% no 100! ja uzzin kautko galvenajaa filiaalee tikai tad var cereet ka sanemsi riktiigu atbildi.