www.sudzibas.lv SEB Banka slikts servis

SEB Banka - slikts servis

Meitene vai sieviete, bez smadznem kura strādāja vakar 11.06.19
ļoti sliktia apkalpoja manu mammu, atteicas izdrukāt konta pārskatu, kāda starpība cik tas maksā, ne jau tu saulīt no savas kabatas maksātu. Pirms tu sniedz nepatieso informāciju par smart-id, kā iphone (jaunākaja) telefona kā nav iespējams to ieluplādēt, noskaidro, un tad atsaki klientei.
Jauku dienu!:)

12.06.2019

Papildināts SAMANTA MURNIECE 12.06.2019

Dobele raj. Dobele SEB.

Tu Turkey901 12.06.2019

100% mamma kaut ko pārprata, nemācēja paskaidrot savu vajadzību un tad Jums to visu rožaini pārstāstīja no sava skatu punkta visās varavīksnes krāsās, tā ļoti bieži gadās ar cilvēkiem gados, kas neizprot datorus, elektroniskos finanšu instrumentus, aplikācijas mobilajos telefonos, utt.
Nevajag mesties uzbrukumā un apvainot trešo personu nezinot detaļas, pati varējāt doties uz filiāli un noskaidrot patieso situāciju mierīgos toņos!