www.sudzibas.lv SEB Banka Nepiedāvā vēlamo internetbankas autentifikācijas līdzekli

SEB Banka - Nepiedāvā vēlamo internetbankas autentifikācijas līdzekli

Daudzus gadus izmantoju kodu kalkulatoru "digipass 270" autentifikācijai seb internetbankā.
Tas ir ļoti kompakts un ērts autentifikācijas līdzeklis, ko man izsniedza seb banka.
Tagad (2024. Gadā) kodu kalkulatora baterija sāka iet uz beigām.
Atnācu uz seb bankas klientu centru, lai nomainītu ierīci pret citu, analoģisku (gribēju tieši tādu pašu modeli) .
Bet izrādījās, ka seb banka vairs nepiedāvā "digipass 270" saviem klientiem. Vietā viņi piedāvāja tikai "digipass 260", kam ir krietni lielāks izmērs (tas ir biezāks) . Tas mani neapmierina.
Rezultātā man nācās pāriet uz smartid autentifikācijas veidu.
Ļoti žēl, ka seb banka nepiedāvā ļoti labu, ar laiku pārbaudītu internetbankas autentifikācijas līdzekli!

10.02.2024

D

P Palīgs neskaidrajiem 12.02.2024

Ir nelegāli. Jo ieveda viņus paslēptus sūdu kravā no mongolijas. Drošības noteikumiem neatbilst, visi rāda vienādus kodus.