www.sudzibas.lv SEB Banka Nekompetence

SEB Banka - Nekompetence

Līdz šim neesmu saskārusies ar tik iedomīgu un augstprātīgu banku. Jeb varbūt nekompetentu? Šī banka - SEB banka - bija spējīga atteikt pensionāram atvērt pensijas kontu tikai tāpēc, ka viņš godīgi atbildēja, ka viņam esot konts vēl vienā bankā. Vai tas var būt iemesls atteikt konta atvēšanu? Citu noziegumu šim cilvēkam nav. Visā pasaulē cilvēki glabā naudu dažādās bankās, jo reizēm sanāk, ka bankas bankrotē jeb pārstāj savu darbību. It sevišķi jau Latvijā, kur īsā laika periodā darbību pārtraukušas vairākas bankas, cilvēki zaudējuši daudz naudas. SEB banka internetā sludina, ka viņu vīzija ir nodrošināt klientiem pasaules līmeņa servisu. Kur tad ir tas serviss? Godprātīgam pensionāram, kurš visu mūžu smagi strādājis, nav ņēmis kredītus, visus maksājumus vienmēr veicis pēc labākās sirdsapziņas, nav bijis sodīts, SEB bankā liek justies kā noziedzniekam, kuram pat kontu bankā nav iespējams atvērt. Tajā pat laikā bankas pilnas ar kontiem tādām personām, kas neslēpjoties pat valsti izzog. Neiesaku izmantot šo banku, ja vien nevēlaties tikt pazemoti uz līdzenas vietas!

31.08.2019

N Noboby 31.08.2019

Divu minūšu googlēšana var atbildēt uz jautājumu kāpēc. Bankas drīkst atteikt, ja ir tāds pats konts atvērts citā bankā valsts robežās

N Noboby 31.08.2019

Apskati šeit

A Atsauksmes. lv 31.08.2019

Bankai ir vajadzīgi tieši klienti, kas ņem daudz kredītus nevis pensionāres, no kurām bankai nav nekādas peļņas.

O Otis 31.08.2019

Interesanti. Kopš kura laika ir šādu likumu pieņēmuši ,ka var būt tikai vienā bankā konts? Vai tad tā nav paša cilvēka darīšana cik bankās un cik konti vinām ir?
Gadus 10 atpakaļ vēl pašam bija 2 bankās konti, tad nevienam nekas netraucēja.
Derētu jau painteresēties dziļāk, ja nu tur vēl ir kāds cits iemesls.

O Otis 01.09.2019

Tītariņ, te ir runa par parastu maksājumu kontu , nevis kaut kādiem kredītiem. Bankas pašas savu komisijas naudu par katru mēnesi novelk KATRU mēnesi. Kaut kādam maksājumu parastajam kontam vispār būtu jābūt pieejamam priekš visiem, ja reiz tā grib cīnīties pret tām ''aploksnītēm''.
Nevajag te fantazēt par kaut kādiem tur bankas nākotnes plāniem uz sazin ko vēl. Tie mazie pensionāru eiro jau nebūs tie ,kuri tur nez kādus bankas desmitgades plānus čakarēs.

M Mego izmeklētājs 01.09.2019

Privāta iestade grib atver kontu negrib never .nav likuma kas bankai liek atvērt kontu.

P pratacakaresana 01.09.2019

Iesaku vnk lietotot ING bank un nekādas problēmas nebūs, jo ir taču šengena.

L Lizete123 17.09.2019

Šodien saskāros ar tādu līdzīgu situāciju par otra konta atvēršanu.
Man ir konts Swedbankā, bet tā kā gribu ņemt studējošo kredītu nākošgad Sebbankā(izdevīgāki nosacījumi), nolēmu jau laicīgi uzkrāt nedaudz naudas, ikmēnesi pārskaitot no algas. Bankas darbiniece vīpsnājoši jautā, kādēļ?!?!? Negribēju visus sīkumus izklāstīt, jo filiāles telpa ir maza un aiz muguras sēž 12 cilvēki kādos 40m2, kas gaida rindā. Man tomēr ir tiesības uz privātumu un es negribu, ka visi dzird kam un cik gribu aizņemties-mazpilsēta tomēr...Tad vēl jautājumi par to vai varēšu paskaidrot, no kurienes kontā nauda skaitīta?!?!? Pieļauju, ka darbieneicei tāds darbs, bet sajūta kā publiskā nopratināšana.