LV RU

SEB Banka - krāpšana

iemaksāju bankomātā naudu, bet ne naudu saņēmu atpakaļ, ne arī to ieskaitīja kontā. Aizsūtīju pretenziju, bet, ir pagājusi nedēļa, un nekādu ziņu neesmu saņēmusi. Nauda man vajadzīga savas ģimenes uzturēšanai un mani bērni raud, BET NAUDAS TA NAV!

22.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (7)

Tu Turkey901 22.06.2019

Jums ir jādodas uz filiāli un jāuzrāda kvīts par naudas iemaksu, citu variantu nav!

Na naudasalergija 22.06.2019

bankomātā parādīja, ka notikusi kļūda, tādēļ nakāfu kvīti pat nesaņēmu!

Tu Turkey901 22.06.2019

Līdzīgā situācijā biju sazinājies ar swedbank, kad ieskaitot naudu kontā, paprāvāku sīkas papīra naudas čupiņu, ieskaitījās mazāk kā vajadzēja. Telefoniski autorizējos, norādīju bankomātu, vietu un laiku, inkasātoru uzņēmumam pārskaitot naudu bankomātā, izrādījās, ka dažas banknotes nebija nolasītas un tās tad arī tika vēlāk ieskaitītas kontā.

J. J.T 23.06.2019

у меня так же с этим банком было. Переодически они делают инвентаризацию, когда снимают деньги и должны увидеть лишние деньги и вычислить. Так было со мной и мне все вернули

Falconxd 22.06.2019

Kad man ta bija gadijies paris gadus atpakaļ, gāju uz filiali, rakstiju iesniegumu, pēc paris dienam bija kontā.

Cr critical thinker 23.06.2019

dēlēni četri un meitiņa večiņa

Ha Haralds Kurmis 23.06.2019

Jāraksta bankai iesniegums,jāsagaida bankomāta inkasācija,un tad varēs redzēt vai nauda ir bijusi iemaksāta.Ja naudu ir mēģināts ieskaitīt,bet nav izdevies,naudu dažu dienu laikā dabūs atpakaļ.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes