SEB Banka - Krapšana

Dominas filiāle.
Ilze Petrovska.
Šausmīga pieredze kontaktējoties ar šo sievieti.
Iesniedzam dokumentus hipotekara kredīta izskatīšanai. Visi nosacījumi ir ideāli lai saņemtu kredītu. Rezultātā saņemam "atteikts". Kā? Kāpēc? Viņ saka, bankas lēmums. Mēs noskaidrojam ka, viņa mūsu dokumentus pat neiesniedza komitējai. Bet mums stāstīja it ka tā bijis. Melo, melo.
Sanāca tā, ka mēs uzzinājam, ka viņa dzīvo tāja paša mājā un vienā kāpņutelpa ar tiem cilvēkiem, pie kuriem plānojam iegadāties dzīvokli. Nav zināms vai viņai mazi bērni nepatik, vai krievu tautības cilvēki.
Uzvedas tā ka tu esi mesls. Sarunas tonis, neverbala komunikācija, juties kā pie prokurora. Un edi vainīgs. Šausmīga pieredze... Nevienam neieteicu ar viņu sadarboties.

20.05.2019

Me Mego izmeklētājs 20.05.2019

Neverbala?tas kā škobijās un bolijās?

Tu Turkey901 20.05.2019

Kas Jūs par vajātāju tādu?! Zinat kas viņa ir un kur dzīvo, arī es ar tādu klienti izlemtu neriskēt un sadarbību neturpināt!

Par kādu vajāśānu jus sakiet, viņa visu pateica pati, konsultācijas laikā. Murgu nerakstiet.

Tu Turkey901 24.05.2019

Aizstāvot savu greizo pozīciju "trešajā personā" vismaz nomainiet profilu.

lorensa 21.05.2019

Viņi nevienam neko nedod. Man šķiet bankai ir iekšējās problēmas

hartijs 22.05.2019

Par tādu attieksmi atbrīvot no darba! Un to ka nedod taisnība. Pa blatu dabūju kredītu, izmaksāju, ne reizes nekavēju. Pēc izmaksas bija doma paņemt vēl, divreiz mazāku summu, nedeva. Atrada n-tos ieganstus. Nu jā blata arī nebija. Bankai procenta maksājumi nav vajadzīgi. Bagāti laikam.

Noteikti kaut kas nav īsti ksrtība pirmoreiz redzu tādu attieksmi. Šokā bijam ar vīru. Un galvēnaos nekāda objektīva paskaidrojuma. Musu gsdījuma iesniegums pat netika līdz komitejai. Kur skatas Seb bank vadība.