SEB Banka - krāpšana

Sveiki.Ieejot savā SEB ibankā konstatēju,ka no 4200 eiro,kas bija uz konta,bija palikuši tikai 30 eiro.Sāku pētīt sīkāk gandriz 3000 rezerveti.parējais jau noņemts no konta.Konta pārskatā parādās daudz dazadi sveši interneta veikali,ar kuriem nekad nekādus darījumus neesmu veicis.Es biju šokā,zvaniju uz banku,karti uzreiz nobloķēja,ar rezervēto summu ari vini neko nevarot izdaŗīt,lai es gaidot 14 dienas,varbūt tie veikali nepaņems rezervēto naudu.Pārsteidz tas,ka banka neizrādīja nekādu reakciju.ka no konta pazud tādas summas.Banka,kurai es uzticēju drošībā glabāt savu naudu,rupji sakot,ir mani piečakarējusi.UZMANIETIES.

T Tong Po 07.07.2016

Priekš bakas tās nav ievērības cienīgas summas. Bet raksti sūdzību! Nevajadzētu būt tā, ka tu paliec bez naudas dēļ tā, ka bankas drošības sistēma ir sūdaina un krāpnieki var atrast veidu kā piekļūt tavam kontam.

B Baigais Janka 11.07.2016

Vispār jau parasti "sūdaina" ir paša cilvēka attieksme pret sensitīviem datiem. Jaunības dienās ar compūteru suportu esmu nodarbojies - arī tāds murgs, kā dažādas paroles uz stikeriem uzrakstītas un pie monitora pielīmētas - redzēts diezgan.
Nu, nemaz nevar tā vienkārši piemeklēt kodu un paroli svešam bankas akountam. Vai nu ineta kodu karte un parole ir kādam "sliktam cilvēkam" rokās tikusi (pietiks ar mirkli), vai key-logeris sēž uz komjūtera (obligāti jāpārbauda).

Pacco_al 08.07.2016

Nav jēgai gaidīt 14 dienas, vērsies ar karšu reklamāciju bankā - reklamācijas iemesls - neesmu veicis šos karšu darījumus un neesmu nevienu pilnvarojis tos veikt. Lai atgriež naudu.
Diemžēl meitenes, kuras vakardien vēl bija bārmenes kafejnīcās, bet šodien ja ir "baņķieres" neko nezina par karšu reklamāciju sistēmu. Vēl stulbāk pateikt nevarēja - 14 dienas,varbūt tie veikali nepaņems rezervēto naudu. Paņems, protams, ka paņems. :D

P Postaler 14.07.2016

Nevajag iepirkties internetā ja nejēdz to darīt, un kāds nozog datus.. vai jāpieskata sīkie.. ne jau banka vainīga..

M Milenia 04.08.2016

Bankai ar rezervētajām summām - NAV NEKĀDA DAĻA, nejau bankas interesēs ir Tavu naudu kādam citam novirzīt. Vajag sekot līdzi, kur un kādās vietnēs atstāj savus maksājuma karšu datus. Pietam, šīs 14.dienas ir atrunātas starptautisko maksājumu karšu darījumu noteikumos - NEVIS KĀDS SEB'ā to ir izdomājis.

K Konore 07.11.2016

un nauda tika atgriesta atpakaļ?