SEB Banka - krapšana

Labdien!izmisigi ludzu palidzibu!2007.gada biju dekreta atvalinajuma,mans dzivesbiedrs(berna tevs)ludza lai es panemu kreditu,vins iekilas savu zemi latgale,teica ka vinam Seb banka strada pazistama..Vaditaja Vita..vinu(A.Jakovlevs p.k 200379-vina visu noformes..man bus jaatbrauc japaraksta papirus..un uz naudas sanemsanas dienu..iznemt karti..dokumentus atveda uz rigu parakstit...teica vel bus jabrauc pec bankas kartes..un naudas.. Nozuda..karti es nesanemu..naudu ari..banka vispar neesu bijusi..velak uzzinaju vins sanema manu karti..naudu...un es tagat esu parada entos tukstosus..,bankas papiru man nav,ka es varu pieradit ka karti un naudu nesanemu..banka pat bijusi taja neesu!tas bija 2007 vai 2008 gadà!!

W

Komentāri (3)

Pacco_al 31.05.2016

Nezinu, kaut kas nav īsti. Ja tas notika 2007 vai 2008 gadā banka jau sen pa šo 9 gadu laiku būtu vērsusies pie jums ar vēstuli par parāda atmaksu vai to nodevusi parādu piedziņas kompānijām, vai cedējusi.
Vēršieties policijā ar iesniegumu, lai izmeklē, bet sākumā protams saruna ar banku ne vis sūdzību rakstīšana. Bankā dokumenti glabāja ilgus gadus, tos nepieciešams pacelts. Un tāda iespēja protams ir.

V Vecmilgravis Osis. 31.05.2016

Ja jau 9 gadus vari šādi iztikt, tad varēsi arī vēl 20 gadus tā :D

Latviešu tautas 31.05.2016

Paradu var piedzīt ne vēlēk par 10 gadiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes