SEB Banka - krapšana

Labdien, takā jūs nevar sazvanīt, sūdzēšu jūs tiesā. Sakarā ar to ka Karina Zusmane 050601-21588 no mana personīga konta tika ieturēta tiesas izpildītajam par labu, jūsu filiāle pārkāpa cilvēk procesa likumā 596p,līdz ar ko ir pārkaptas manas tiesības, jūs no mana konta pārskaitījāt invalitātes naudu tiesas izpilditājam uz ko jums nebija tiesības. 28981128 mans kontakt info. Vai nu būšu spiesta sūdzēties Eiropas cilvēku aizsardzības tiesā, ka bez manas ziņas tiek no mana privāta konta zagta nauda.

08.06.2022

K

A AK-74 08.06.2022

Kāds sakars bankai ar šo? Nu cik var šādās situācijās vainot banku? Vērsies pie ZTI lai skaita atpakaļ ja kasnepareizi.

0 0203 08.06.2022

Ja Jums tiesu izpildītāji noņēma naudu no konta, tad diez vai Jums būs nauda lai kaut ko iesūdzētu tiesā. Neviens jurists pa velti nestrādā😂
Un naudu arī neticu, ka noņēma pa Jūsu skaistajām acīm😎

S Spuris 09.06.2022

Apkaunojoši ir tas,ka dižlepnā latviešu tauta kurai nav ne savas bankas,ne savas valūtas,dzīvo laimīgi pastalās kā par to ir sapņojuši gadsimtiem,taču īstenībā jau nekad īsti brīvi nav bijuši.Ir bijušas ilūzijas ka it kā brīvi ir taču visu laiku zem kādas tupeles pakļautībā atrodas.Tas pats attiecas arī ar likumu nezināšanu.Regulāri domā,ka citi ir vainīgie.Īstenībā Jums jāgriežas ir pie ZTI ar iesniegumu ka lai atgriež naudu un neuzdrošinās ņemt to no attiecīgā konta,kurā tiek ieskaitīta invaliditātes pensija,pret kuru NEDRĪKST veikt piedziņu nekādu! Iesaku pirms tam konta izdruku arī par iepriekšējiem trim mēnešiem līdz tam datumam kad tika pārskaitīta nauda ZTI,kuri nav nekas cits kā neizglītota Bordeļbāna kantora papildinājums.Kuriem nav ne izglītības,ne arī cilvēku cienīgu profesiju.ZTI ir parazitejoši stulbeņi,kuri kādu dienu noteikti sēdēs ilgi un lūkosies restotu sauli labākā gadījumā .