SEB Banka - Komisijas

Diemzel pametu šo banku, nenormālas komisijas. Gan par ikmēneša konta izmantošanu, gan bankas terminālu. Viena no dārgākajām Latvijā. Klientu serviss arī varētu strādāt ātrāk un problēmas risināt ar klientu dinamiskāk. Jebkurā ziņā diemžēl jāsecina, ka SEB kļuvusi par visnotaļ dārgu banku no pakalpojuma viedokļa maziem un vidējiem uzņēmumiem, diemžēl.

21.09.2019

D Dalī 21.09.2019

Plus visam SEB Āgenskalnā ir ļoti nelapna klientu apkalpotāja- apaļīga kundze gados.Deguns gaisā,neatņem sveicienu un strādā it kā izdarītu milzu pakalpojumu.Ļoti liels regress SEB visās jomās !

E Eyerolleris 22.09.2019

Norēķinu konts šajā bankā ir bez maksas.
Terminālis (bankomāts?), izņemot skaidru naudu līdz konkrētai summai, kas ie norādīta cenrādi, arī.
Kur tur kas nenormāls, salīdzinot ar citām bankām? Manuprāt, ļoti līdzīgi.

O Otis 23.09.2019

Man arī nav skaidrs, kur tu atrodi tās ''nenormālās komisijas'' ? Visās bankās ir savas apkalpošanas , uzturēšanas izmaksas utt. Liela atšķirība tur gala rezultātā īsti nav. Aizskriesi pie kādas citas bankas un pēc laika arī par to čīkstēsi. Pat par Swedbank paspēji sūdzību jau iemest. Vairāk izklausās pēc cilvēka-mūžīgā problēma.