www.sudzibas.lv SEB Banka Kodu kalkulatora izmaksas

SEB Banka - Kodu kalkulatora izmaksas

Seb bankas kodu kalkulatori ir labs ienākumu avots bankai. Lieta sekojoša, lai dabūtu kodu kalkulatoru jāšķiras no € 9, kas manuprāt ir neadekvāta summa, par kaut kādu ķīniešu mēslu, kuram pašizmaksa visticamāk nemaz nesasniedz € 1. Bankai šadu aparātu būtu jāizsniedz par brīvu, lai piesaistītu klientu. Otra lieta ja nu sanāk nobloķēt šo brīnumu, atkal jāmaksā €9 jo atbloķēt nevarot. Ja beigsies baterija šim agregātam atkal jāmaksā. Vai tiešām banka ir tik nabadzīga ka nevar pat klientiem piedāvāt pat elementāras lietas. Esmu klients arī citā bankā, ne latvijā, kodu kalkulatoru piešķir bez maksas, ja sanāk nobloķēt piezvani uz banku, nosauc visus kodus ko vajag, atbloķē 5sek un var turpināt darboties. Klienta gada maksas ari ir nesamērīgas un komisijas maksas. Pat bankai kuru lietoju ārzemēs nav tādu izmaksu.

27.12.2019

E Elisa Elisija 28.12.2019

SmartID un viss atrisināts.

O Otis 28.12.2019

Kāpēc nelieto Smart ID ?

J Jānis Indiānis 29.12.2019

Es lietoju smart ID, tas ir gadijumam kad saplīst telefons, kā alternatīvs variants.