www.sudzibas.lv SEB Banka Gluži kā Latvijā

SEB Banka - Gluži kā Latvijā

Bija(var būt vēl ir)konts šajā bankā.Kaut arī īpašas vajadzības pēc konta Latvijā nebija,tomēr savu ērtību dēļ viņu biju atvēris.Sastāvēja viņš no kronu,ero,dolāru un latu kontiem lai nebūtu jākonvertē valūtas caur latiem.Līdz šim viss bija normas robežās.Turēju tur nelielas naudas summas ZZ atjaunošanai vai kādreiz izmantoju kartes noreiķiniem,bet visam mierīgajam Latvijā laikam reiz pienāk gals.Bija jānokārto lieta ar nelielu ero sumiņu.Dabīgi ka ne ko ļaunu nedomājot pārsūtiju no Norvēģijas uz Latviju nedaudz virss 6000 kr.Kad ierados bankā lai izņemtu ero,man paziņoja,ka konts bloķēts un izsniedza N uz kurieni jāzvana lai dabūtu zināt,kapēc.Taisnība ka 250 ero tomēr izsniedza(konvertējot caur latiem,jo bloķētos kontos citādi nedrīkstot))))Piezvaniju pa doto numuru,kur man apgaismoja,ka man ir parāds 5400ls par tiesas izdevumiem kura ir bijusi 2006 gadā un pr kuras eksistenci es pirmo reizi dzirdēju.Tuvākus datus sniegt varot tikai ja es ierastos kaut kādā kantorī Rīgā.Braukt ne kur pat prātā man nenāk,jo nav man bijušas tiesas,neesmu ne vienam parādā,kredītus neesmu ņēmis.Vakarā internet bankā konstatēju,ka visa atlikusī nauda aizskaitīta mistiskajam kantorim.Zvaniju vēl reiz,kur man apgaismoja,ka savu naudu varu atpakaļ dabūt caur tiesu)))))
Piesviedu,ka summa pārāk maza(ne jau visa pieprasītā,bet aizskaitītā) lai viņas dēļ skraidītu pa pasauli bojājot nervus.Devos vienīgi slēgt kontu lai pārtrauktu maksas par konta,karšu apkalpošanu.Bankā man apgaismoja,ka kontu redz slēgt nedrīkstot,jo viņš esot bloķēts.Ja līdz šim visu biju uztvēris ar humoru,zinot kādā valstī atrodos,tad tagad jau sāku dusmoties.Apgaismoju darbinieci,ka esmu nolēmis situāciju aprakstīt internetā un tas noteikti neuzlabos bankas imidžu uz ko man tika atbildēts,ka viņai tas viss esot pie kājas un viņa vienīgi pildot valsts likumus.Viss maz kartes tika anulētas un pieņemts iesniegums par konta slēgšanu,kur arī minēju ka iemesls ir manas naudas pārskaitījumiem uz citiem kontiem bez manas piekrišanas.
Ko pēc tā visa var teikt.Jūtu tiešām līdz visiem,kuriem šādā "tiesiskā"valstī jādzīvo un neiesaku turēt naudu bankā,jo tas apdraud viņas drošību.Līdz šim biju vienīgi risinājis problēmas vienīgi ar ceļu policiju)))Tagad iepazinu Dzimteni vēl no kāda cita redzes punkta un tas samazināja vēlēšanos biežāk šeit ierasties(vai viss maz banku pakalpojumus Latvijā nu noteikti vairs nekad mūžā neizmantošu))))

K kknd 15.06.2012

Ieteiktu šo lietu atrisināt, jo banka pie tā nav vainīga!Viņiem ir izdots izpildraksts par konta bloķēšanu no tiesu izpildītāja puses. Tiesu izpildītājs nebloķē kontus tāpat vien, tas notiek dēļ kādām saistībām no tavas puses, ja arī raksti ka nezini kas šī par tiesu un kādēļ tā padomā labi vai nekad neesi pazaudējis savus dokumentus vai iesaistījies kādos darījumos ar aizdomīgām personām, var būt ka šīs saistības tavā vietā ir "radījis" kāds cits. Katrā ziņā iesaku griezties pie tiesu izpildītāja, lai nosūta dokumentuspar tavu lietu - tur būs viss rakstīts kādēļ un kāpēc, jo ja liksies mierā var gadīties arī ka uz taviem citiem kontiem notiks tāda pati situācija ar konta bloķēšanu un naudas novilkšanu kamēr tiks sakrāta piedzenamā parāda summa, ar LV kontiem pavisam noteikti jo tos viņi pārbauda ik pa pāris mēnešiem, ja piekasīgs tiesu izpildītājs var gadīties arī ar ārzemju kontiem, katrā ziņā varu ieteikt ātrāk noskaidrot situāciju un pagaidām neturēt naudu uz kontiem, ja ir kādi īpašumi uz tava vārda un nav vēl uzlikti apgrūtinājumi, pārrakstīt ātri uz citu personu vārdiem.

A Aurum 15.06.2012

>kknd
Paldies par ieteikumu.Viņš ir lielisks, bet lai atpelnītu tagad zaudēto man vajadzīgas divas darba dienas vai viena ar virsstundām.Šeit skraidot un meklējot galus es tērēšu laiku un nervus.Pie tam esmu jau atradinājies no-Man jāpierāda ka neesmu ēzelis.Ārā ir lielisks laiciņš un lai es tērētu savas brīvās nedēļas cīnoties ar vietējām āmrijām.Neesmu ne zaudējis pasi, ne ielaidies darījumos un parādā ir vienīgi man.To kas man pieder un nauda ir drošībā.Zaglīgās rociņas ir par īsu lai tiktu klāt, bet to ko viņas man šeit nočiepa var uzskatīt par maksas stundu)))))
Pretenzijas pret banku-1).Nekādu brīdinājumu par kaut kādām problēmām.Pieņemot, ka es tajā brīdī butu kaut kur Stambulā un ar "lielisku"bankas karti rokā.2).Kur vispār teikts, ka kantoris ir kaut kādi tiesu izpildītāji un neviss veiklie zēni.3).Mazliet šokēja atieksme pret klientu.Kāda velna pēc man jāuztic savi līdzekļi bankai, kuras darbiniekiem un droši vien pašai bankai viss pie vienas vietas.Ja viņu vienīgā problēma ir kaut ko no manis iekasēt, tad bez komentāriem.
Un vispār, lielisks laiciņš, cilvēkiem labs prāts un novēlu pavadīt jaukus Jāņus šajā trakonamā!))))))

Y YoYo 15.06.2012

Kaut ko vecīt tu te līdz galam nepasaki, tas ir redzams ar neapbruņotu aci!!!
Varbūt uz ārzemēm izbrauci slēpjoties no šīs situācijas (nezinu tāpēc neizteikšos).
Taču tālākajam rīcības plānam būtu jābūt šādam:
1) jāsazinās ar tiesu izpildītāju un jāsaņem izpildraksts.
No tā uzzināsi par ko lieta un par ko piedziņa.
Izejot no tā kas tur rakstīts ir jāceļ tiesā pretprasību, bet atstāt visu pilnīgā pašplūsmā gan neiesaku, jo vienā brīdī tas var radīt nopietnus juridiskus sarežģījumus šeit LV ar nekustamiem īpašumiem, transporta līdzekļiem, bankām.
Banka šai situācijā absolūti nav pie vainas un nav svarīgi kā tā saucas.'
Ja Banka saņem šādu izpildrakstu, tad likums tām LIEK izpildīt šīs prasības. Tieši tāpat arī VID bezstrīdus kārtībā var nobanot tavus kontus bankā, ja ir pamats tā darīt.
Iesaku šo lietu noteikti risināt, vēl jo vairāk, ja Tu šeit pats neko nefleitē, tad nav nekāda pamata baidīties un ieņemt strausa politiku.
P.s. Varbūt ši piedziņa kādā veidā ir saistīta ar uzturlīdzekļu piedziņu???

L lidzina82 15.06.2012

Man liidziiga situaacija un mani arii nebriidinaaja, par kautkaadu 7 ls paraadu, kas jau 1, 5 gadus atpakal bijis par nesamaksaatu valsts nodevu.Murgs kautkaads.

A Aurum 15.06.2012

>YoYo
)))))))Manas atvases jau tik lielas, ka varu kļūt par vecotēvu, un arī strādā ārzemēs.Un uzrakstiju ne jau kādam kaut ko lai pierādītu, bet varbūt kādam palīdzētu.Ja tagad es neaiziešu lieku reizi uz krogu, tad tā nebūs mirstamā vaina bet dažam tas var būt liktenīgi.Tā saucamā 0 deklarācija bija vajadzīga 90 tajos.Tagadējā ir domāta lai nomauktu beidzamo ādu.Tā kā ļaudis-Sargieties paši un dievs Jūs sargās!
Un vēl reizi visiem priecīgus Jāņus!)))))

Ausainītis 15.06.2012

Aurum, paldies, Tev arī priecīgus Jāņus!

Y YoYo 15.06.2012

To Aurum:
Nu man ar bērni ir lieli un tādā vecumā, ka varu būt vectēvs, tā ka neesmu nekāds sīkais, bet man nekad nav bijusi situācija, ka ir tiesu darbi par kuriem neko nezinu... tā vienkārši nemēdz būt!!! Varu saderēt!
Kaut kam ir jābūt, kā jau teicu, varbūt tas ir saistīts ar uzturlīdzekļu piedziņu.
Strausa politika nav risinājums, vēl jo vairāk ja zini, ka esi bez vainas!
Bet nav mans uzdevums un mērķis mācīt pieaugušu cilvēku, vienkārši saku, kā pats rīkotos, neko vairāk!
Lai veicas un priecīgu Līgošanu.