www.sudzibas.lv SEB Banka Bankas attieksme pret klientiem

SEB Banka - Bankas attieksme pret klientiem

2019 gada 23 septembrī vēlējos no bankas bankomāta izņemt naudu 40 eur, karti apēda un parāda, ka šī karte ir nelikumīga. Braucu skaidrot uz vietas, izrādās ja 3 mēneši algas kontā nauda neienāk tad karti anulē un jauna atkal jāņem ārā un jāmaksā nauda. Kontā bij ari ieskaitīta nauda no privātpersonas 2000 eur par zemes pirkšanu, bankā uzreiz jāatskaitās kur ņēmi šo naudu, sajūta ka būtu kādu apzadzis. Jautāju vai varu izņemt visu naudu 2040 eur skaidrā, atbilde šeit nevar tikai daugavpilī. Gribi vai ne jāmaksā atkal par pagaidu karti ar ko izņemt naudu vai brauc no jēkabpils uz daugavpili. Sapratu to, ka ar bankām vairs ielaisties darīšanās nevēlos. Cik sapratu pēc bankas darbinieces runas klientam tagad par visām summām kas ienāk ir jāatskaitas kur to naudu ņēmi, ja jūs kaut ko pārdevāt un nevarat oficiāli atskaitīties ir lielas cerības, ka naudu nedabūsiet. Naudu dabūju tapēc, ka saglabājies bij informācija viņiem kompī par zemes pārdošanu pirms neilga laika kad pircējs tur maksāja par zemes pirkšanu. Pārējo domājat paši. Jā no summas 2000 eur kas ir graši par 2.3 h zemes vēl jāmaksā vid bij nodoklis 319 eur, ņemat vērā to vai ir vērts vispār pārdod jo paliksiet ar plikiem grašiem un tos pašus dabūt var būt problēmas. Notāram ari pāri 200 eur aizgāja. Vai vērts vispār domājat paši

23.09.2019

M Mego izmeklētājs 23.09.2019

Bankām ir noteikumi kurus diktē mūsu valsts izpildvara ,kā sacit apkarot pelēko ekonomiku un iekasēt nodokļus efektīvak

N Noboby 23.09.2019

Šī ir sūdzība par banku vai par to ka nemāki pārdot īpašumu?

C critical thinker 23.09.2019

nu i viss vienā putrā. kurš par ko vainīgs -- nesaprotami

D dzintarsdddd 24.09.2019

kas nesaprotams?saņēmu algas karti pirms 1.5 gadi, pirmo mēnesi algu ieskaitija pēc tam 3 mēneši algu ja neieskaita un man ari neieskaitija jo aizgāju grašu algas dēļ prom tad karti viņi banka anulē,ja tev alga atkal nāk vēlāk karte vairs nav derīga,ņem citu ārā un atkal par to jāmaksā.Jēkabpils filiālē naudu izņemt skaidrā nevar tikai Daugavpilī kur ņemas ar skaidru naudu.Skaidrāk varu teikt tā tu izņem algas karti bankā jo iestājies darbā tu vari viņu izmantot lai bankomātā izņemtu naudu,bet ja tev 3 mēn alga neienāk jebkādu iemeslu pēc tad banka bez brīdināšanas to anulē, OTRS par ko jau teicu.Ja tev piemēram paziņa atdod par piemēru senu parādu pieņemsim 5000 eur ieskaita to tev kontā tev izredzes ir pie naudas netikt jo tev ir jāatskaitās kas tā par naudu,ej pierādi ,ka tas ir parāds .Cik ar sapratu viņi visu ziņo ari VID un ja dabūsi tad nodokļus no tevis izspiedīs un pofigu kas par naudu.Es izņēmu visu no konta līdz pēdejai kapeikai un ar bankām neielaižos vairs man pietiek.

R Redy Reičela 24.09.2019

Tāpēc vajag izmantot šādas bankas kā Revolut super. Vajag vairāk info...meklē...