www.sudzibas.lv SEB Banka AUTOMĀTS ZOG

SEB Banka - AUTOMĀTS ZOG

Iemaksas automāts nozog naudu un pat PALDIES nepasaka.
Pie tam nav zināms, kad to naudu atgriezīs un vai vispār tas notiks.
Labi, ka palika degviela mašīnā, lai aizbrauktu mājās un daži lati iztikšanai.

I

I ince 05.11.2010

jāgriežas bankā ar rakstisku pretenziju, tad naudu atgriezīs !

S smukaisOskars 05.11.2010

Neko Tev neatgriezis!

I ince 05.11.2010

ir bijusi pieredze gan pashai, gan draugiem- atgriezh gan!

A akjūsnabadziņi 08.11.2010

visiem kaut kas atgriezts...
man gan atdod, nevis griež kaut ko nost

G Gatis 25.11.2010

Ak Jūs nabadziņi - ej ka gramatiku māci citiem sev līdzīgajiem pimpjiem.

O Oga 03.12.2010

Laiciņu atpakaļ man bankomāts iesūca ļoooti lielu summu, rakstīju iesniegumu kas un kā, daļu atgrieza tikai pēc 2 nedēļām, daļu neatgrieza vispār, jo redziet tur tādas summas neesot bijis! Kā lai es pierādu, ka tur bija tieši tik cik es mēģināju iemaksāt! Un viss! Ar to mans sakars šajā bankā beidzies! Iesaku, labāk samaksāt to komisijas naudu un iemaksāt naudu pie darbiniekiem, nekā bankomātā zaudējot vēl daļu naudas!

S SEB 03.12.2010

Oga! Par cik Jūs regulāri iemaksājat naudu caur bankomātu, tad banka ieturēja no jums komisiju par visām maksāšanas reizēm! :)

Zināšanai!
Latvijā nav nevienas bankas, kas nekrāptu klientus! Vislielākie krāpēji ir Swedbanka un SEB banka, Pēc tam GE Money banka, bet vispārākā ir BIG banka!
Pašlaik ir tāda situācija Latvijā, ka izdevīgāk naudu turēt mājās zeķē!

K krabis 03.12.2010

Man SEB bankai arī vairs ticības nav. Konts ir, bet naudu tur vairs neapgrozu