LV RU
www.sudzibas.lv SEB Banka Atteica kredītu.

SEB Banka - Atteica kredītu.

Labdien, cien. Seb banka (lai gan kā redzu, tad nav nevienas atrisinātas sūdzības) un viņas klienti. Vēlos pabrīdināt potenciālos kredīta ņēmējus. Esam seb klienti, kopš 90 gadiem. Esam ņēmuši kredītu, gan dzīvokļa iegādei, gan auto iegādei, pagājšgad lauku mājai jumtu mainījām. Visi kredīti tika atdoti pat ātrāk. Melnajos sarakstos neesam. Tagad steidzami savajadzējās naudu auto iegādei, jo pārdevām veco, un palikām ar kājām. Kā jau uzticīgi bankas klienti iesniedzām bankā iesniegumu un gaidījām naudu, tikai... Nesagaidījām, mums ļoti formāli tika atteikts, lai gan ienākumi ir palielinājušies, nevis samazinājušies. Esam ļoti vīlušies un apbēdināti, pirmkārt jau par atteikumu, otrkārt par ilgo izskatīšanas laiku, jo pa šo laiku nebūtu rēķinājušies ar banku, bet būtu paši jau sameklējuši citur. Protams, naudu mēs dabūsim paši, aizņemsimies no radiem, jo summa nav liela, protams būtu pat sakrājuši, bet uzradās pircējs autiņam, ko tad vilkt garumā? Tāpēc vēlos citus pabrīdināt, ja ņemsiet bankā kredītu, rēķinieties ar to, ka jums visticamāk nepiešķirs, un izskatīšana krietni ievilksies.

A

Komentāri (4)

L laimers 17.07.2018

"Esam ļoti vīlušies un apbēdināti, pirmkārt jau par atteikumu, otrkārt par ilgo izskatīšanas laiku, jo pa šo laiku nebūtu rēķinājušies ar banku, bet būtu paši jau sameklējuši citur. Protams, naudu mēs dabūsim paši, aizņemsimies no radiem, jo summa nav liela",

Ja summa nav liela un dabūt to naudu no radiem vai paziņām ir tik viegli kā divus pirkstus, tad kur problēma? Procentu likmi bankai ļoti gribas maksāt, vai kas?

A Alexa 17.07.2018

Tāpēc ka, ne jau vienmēr gribās radus apgrūtināt.

A AndrisSh 17.07.2018

Nu kredītu tev var neiedot, ja ir ņemti ātrie kredīti, jeb esi nemaksātājos utml. Es pieļāuju, ka nekas no iepriekšminēta nav, tad vienīgais ir bankai jāprasa par atteikuma iemeslu, citu ieteikumu nav īsti

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 19.07.2018

Jūs aizmirsāt vienu nerakstītu likumu: Ne Jūs "izmantojat" banku (kredīt iestādi), bet banka "lieto" Jūs!
Es nerunāšu tagad par atteikuma iemesliem, bet... par sistēmu!
1) Jo ilgāk Jūs maksājat, jo "labāks klients" (bilances ziņā) esat - banka nav ieinteresēta ātrā līgumā izbeigšanā (naudas izmaksā pirms termiņā)
2) Izmaksājāt ātrāk - tas nozīmē ka Jums viss kārtībā ar naudas plūsmu, tas savukārt nozīmē ka papildus ienākumu (kavējuma procentu, līgumsodu un t.l) banka no Jums nesaņems, bet saskaņā ar jeb kura uzņēmuma darbības pamatu, galvenais ir maksimāla peļņa - tātad neskatoties uz Jūsu saistību godprātīgu izpildi, bankai Jūs esat ne īpaši labs klients.
3) Saskaņā ar iepriekš teiktiem 2.p, ka arī mainoties bankas politikai un stratēģijai banka Jums arī atteica...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes