www.sudzibas.lv SD Trading Firma-neuzticīgi projektētāji

SD Trading - Firma-neuzticīgi projektētāji

Nekad neuzticieties šai melīgajai kompānijai! Kas viņiem ir? Tas ir birojs bijušās rūpnīcas ēkā, mazas biroja telpas, dators, un, protams, firmas mājaslapa, kur stāsta par viņu varoņdarbiem projektēšanā. Uz galda budas foto, un daži apgaismes ķermeņu paraugi. Nekā cita nav. Nulle!
Solīja zelta kalnus, pilnu kontroli visā projektēšanas un projekta izpildes procesā. Noslēdzu līgumu par projektēšanu, veicu avansa maksājumu skaidrā naudā (savas lētticības dēļ) ) . Projektu taisīja 7 mēnešus.
Sazvanīt direktoru praktiski nav iespējams. Viņš visu laiku atrodas objektos. Interesanti, kas tie par objektiem? ! Ne reizi nav atbraucis, lai gan es prasiju vairākas reizes. Jā, viņš solīja ka ieradīsies, bet tā arī to nav izdarījis. Direktora solījumi ir atsevišķs stāsts.
Iepirktas no Ķīnas vislētākās kvalitātes prece. Atkārtošos – izņemot biroju rūpnīcas telpās, viņiem nekā nav! Ne ražošanas bāzes, ne noliktavu. Nekā!
- vieni meli, nekaunīga, pašapmierināta direktora seja un nekas vairāk!

R

M Mjalik 06.10.2017

Nemaksā algu. Nostrādāju šajā firmā 3,5 mēnešus. Īpašnieks ir nelīdzsvarots psihopāts ar Napoleona sindromu. Viņš tikai bārstīja solījumus par gaišo nākotni, bet īstenībā neizmaksāja pat pusi no solītās algas.

D Deņiss Siliņš 21.07.2020

UZMANĪBU !Nekad neuzticaties viņam, māk tikai skaisti runāt un baigo tēlo. Nekādus darījumus ar šo cilvēku, jo savādāk vilsities ! Iesaku uzmanīties, jo no šāda bezatbildīga cilvēka var sagaidīt visu ko.

E Enet 08.01.2018

Krāpnieki, meļi nekādā gadījumā neizmantojiet viņu pakalpojumus, bezkaunīgi apčakarēs