www.sudzibas.lv SD Trading Afēristu firma

SD Trading - Afēristu firma

Strādāju šajā firmā kopš 2017. gada par grāmatvedi. Alga aploksnē, liela daļa no izmaksām „melnajā”. Viņiem nav uz ko cerēt. SIA SD Trading ir jāmaksā preču un pakalpojumu sniedzējiem vairāk nekā 290,000 eur. Un es nesaprotu, kāpēc joprojām neviens nav veicis nekādas nopietnas darbības pret šo kompāniju un tās direktoru. Mūsu valstī visi ir gļēvuļi un sliņķi. 
Kamēr tādas firmas mūsu valstī būs nesodītas, mums nekā nebūs. Neesiet muļķi, pieprasiet savu naudu. Darbs ar rēķiniem ir veikts un notiek līdz šim. Bet parādus neatgūs ne darbinieki, ne piegādātāji.

V

Komentāri (3)

O Osvald 11.12.2019

Pēc darba izpildes, saskaņā ar prasībām un termiņiem, firmas SIA SD Trading ģenerāldirektors Artis Stieciņš atteicās parakstīt nodošanas-pieņemšanas dokumentus un apmaksāt rēķinus. Uz jebkādiem jautājumiem atbild, ka firma ir noteikusi līgumsodu. Iemeslus nevēlas skaidrot, kurš ir vainīgs, un šādā veidā mēģina risināt savas problēmas.

A Aina Briede 21.07.2020

Vēlamies Jūs informēt un brīdināt par ģenerāldirektoru SD Trading aktivitātēm. Šis cilvēks ir pamatīgos parādos, MĒRĶTIECĪGI izvairās no to nomaksas, maldina cilvēkus, nepilda savus solījumus. Naudu neatdod.

U uzuleeens 07.09.2020

Neiesaku sadarboties ar šo personu. Sākot darbus solās ka viss būs, bet kad pienāk laiks kad runa iet par naudu, tad no viņa puses sākas nepārtraukta melošana un izvairīšanās. Uz telefona zvaniem neatbild. Jāzvana no cita nr, un kad izdodas sazvanīt, tad atkal notiek nepārtraukta melošana. Esiet uzmanīgi ar šo cilvēku. Taupiet savu laiku un nervus!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes