"SD LUKSS" frizētava Tukumā - Friziere Dace

Pagājušajā nedēļā biju pie frizieres Daces Tukumā. Griezos pie šīs frizieres, jo man viņu ieteica draudzene. Aizejot nekas neliecināja par viņas ne profesionalitāti... Lieta tāda, ka viņa man balināja matus, reāli balināja nevis šķipsnās, bet visus jo lietojot veikala krāsu biju tikusi pie rudiem matiem, balināšanas laikā, pēc minūtēm 20, kad viņa beidzot atrada laiku, laiku lai pienāktu un aplūkotu kā nu tie mati ir izbalināti, sāka viņus šķirt vaļā un tad sākās jautrība, mati reāli kūpēja, viņi dega. Tātad ne tikai viņa sabojāja manus matus, bet arī apdedzināja galvas ādu. Vēl tam klāt viņa man nokrāsoja nevis tumšas šķipsnas kā bija runāts, bet gan rudas! Kāda jēga bija balināt visus matus, ja varēja balināt šķipsnās? un tas pats vien sanāktu, izņemot to ka nebūtu apdedzināta galvas āda. Pabeidza savu darbu apšņikājot man matus, nu riktīgi kā žagatai. Samaksāju 30 eiro par viņas paviršo, bīstamo un neatbildīgo darbu!

Z