www.sudzibas.lv Scwindows Slikta kvalitāte logiem

Scwindows - Slikta kvalitāte logiem

Nepērciet logus no uzņēmuma Scwindows. Pasūtīju 4gb logus (brugman) ar trīs stiklu paketēm pie uzņēmuma Scwindows.lv
ieliekot logus secināju, ka nevar atvērt uz vēdināšanu jo ir nepareizi uzstādīts kaut kāds fiksators. Pie lielāka vēja caur loga rāmi pūš vējš. Izrādās loga rāmis ir ļoti nekvalitatīvi izgatavots. Firmas pārstāvis apgalvoja, ka tas esot normāli un es piekasoties aiz garlaicības. Pēc pārrunām firmas pārstāvis Guntis Mikelsons atbrauca un loga rāmī iespieda silikonu, un ar piebildi, ka logas ir labs. Kaut nosūtīju video kur labi dzird kā vējš svilpo caur loga rāmi kur ir šķirba. Pēc būtības viņiem bija jādod vietā jauni logi nevis kaut kas jāsalabo kas kalpos labi ja 1. Gadu. Tagad iznāk, ka esmu iegādājies brāķa logus. Pa tādiem logiem arī Cenai vajadzēja būt citai. Jaunus logus atsakās piegādāt. Arī šis uzņēmums nemaksā nodokļus un nekāds līgums vai rēķins netiek izrakstīts. Līdz ar to viņi nekādu garantiju nedod. Uzmanieties un neiekrītiet šo krāpnieku rokās.