Schindler lifts - Schindler lifts

Ja ir iespēja izvēlēties Lifta piegādātāju, nekad neizvēlaties Schindler.Lifta montāža notiek ļoti lēni ārpus līgumā paredzētajiem termiņiem - mūsu ēkā kavējums bija 2 mēneši.Lifta kvalitāte ir ļoti slikta, mēnesī lifts bojājas 2-3 reizes. Lifta labošanas laiks ir vidēji nedēļa,resp. apkalpošanas serviss ir briesmīgs.Jūs laipni uzklausa, apsola meistaru un tas ir arī viss. Kad viņš atnāks to nezin neviens.Pašlaik mūsu ēkā jauns lifts, kurš ir strādājis labi ja 3-4 mēnešus atkal kārtējo reizi nedarbojas un uz izsaukumu, kurš tika pieteikts 22.decembrī, tā arī neviens nav reaģējis (šodien ir 27.decembris).Nezinu kam lai raksta un kam lai sūdzas. Vienīgā iespēja ir publiskā telpa. Varbūt tad pasūtītāji un būvnieki pārstās iepirkt tādas kompānijas produktus, kura nav spējīga nodrošināt savu iekārtu pienācīgu servisu.Schindler firmai nerūp ne sava "brenda" slava ne tas, ko par viņiem raksta vai domā.Tikai žēl, ka jācieš dzīvokļu īpašniekiem.

E

donna b 27.12.2014

Pirms paris gadiem ari bija lifta apkalposana no Schindler. Pirm0s 3 gadus no ekas nodosanas ekspluatacijaa bija ok, tad sakas sikas problemas, un neskatoties uz regularajiem meistara vizitem, tas nepazuda, bet lifts parvietojas aizvien lenak un ar troksniem. Vismaz 2 reizes menesii apstajaas un nevareja iedarbinaat. Pec vairakam sudzibam Shcindler mums piedavaja nomainit liftu(!!!), kas maksatu tukstosus vel toreiz Ls. Nomainijam apkalpojoso kompaniju pirms 2 gadiem un pec menesa problemas pazuda!!! Tika veikts kaut kads minimums remonts un viss strada ok! Ta ka piekritu, par firmas brand-name jamaksa, bet kvalitate apsaubama!