www.sudzibas.lv Schindler lifts Briesmas dzīvībai

Schindler lifts - Briesmas dzīvībai

Schindler lifts pirms pāris gadiem tika iebūvējis liftu Eksporta 6. Lifts jau skaists - metāla, spīdīgs, ar gaismiņām, ar stingri noslēgtām durvīm. Nerunājot par to, ka lifts ir ārkārtīgi lēns, kā papildus bonuss nāk klāt fakts, ka tajā gan ir ventilatora poga, tomēr tā jaudas pietiktu labākajā gadījumā pavisam mazam bērnam.
Šodien liftā braucām 7 cilvēki. Svara un cilvēku skaita ierobežojums netika pārsniegts, bet jāsaka, ka stāvējām cieši viens pie otra. Otrajā stāvā lifts nokrakšķēja un apstājās, uz pogām nereaģēja. Mēģinājām izsaukt avārijas dienestu, taču bija problēmas ar zonu, beigās sazvanījām, solīja sūtīt meistaru. Pēc 2 minūtēm sākās reāls gaisa trūkums. Vienīgais labums, ka liftā bija spēcīgi vīrieši, kas atlauza durvis dažu centimetru spraugā. Kolēģi atnesa ventilatoru un pa spraudziņu tika pūsts iekšā gaiss. Palīdzība ieradās pēc nepilnas stundas. Ja lifts būtu apstājies starp stāviem, būtu ļoti skaļi virsraksti Latvijas mēdijos un septiņas izmisušas ģimenes.

I