www.sudzibas.lv Scantest Slikts serviss

Scantest - Slikts serviss

Klientu apkalpošanā nav pieļaujamas slikta garastāvokļa izpausmes uz klientiem, ja nevar atrast vainu, tad izdomā kā izgāzt tehnisko skati automašīnai, lūdzu izvērtēt Ingusa Šeļevska atbilstību savam amatam, ja nespēj valdīt savas garastāvokļa svārstības, kas atsaucas uz klientu, ne tikai morāli, bet arī materiāli.

V vitols 01.07.2021

Anglijā tehnisko apskati veic autoservisā,it kā Latvijā ar laiku būs tāpat.
Ja tam jampampiņam ar savām rokām pašam būtu jāsāk auto remontēt diez vai viņš piekasītos tur kur nevajag:)

I Iveta Saulīte 02.07.2021

Ideja ir tāda ka cilvēks kas sniedz pakalpojumus, viņam jābūt korektam pret visiem cilvēkiem nevis vadoties pēc sava garastāvokļa, jo par to taču mēs maksājam ne mazu naudu, es ierosinātu cilvēku aptauju Valkas novadā par tāda darbinieka atbilstību savam amatam.

G Gulbenietis 02.07.2021

Ja pieiet dāma pie apskates darbinieka un sāk mācīt, tad gribi negribi paliksi dusmīgs. Servisā arī tādiem ir lielāks cipars vienmēr :D.

I Iveta Saulīte 02.07.2021

Brīnos ka tādi cilvēki par labu naudu var čakarēt cilvēkus kas katrai skatei grabina savas kapeikas, jāpārraksta savs auto uz Igauniju, tur nav lielais ceļu nodoklis un skate jāiet ik pēc diviem gadiem, un kādi ceļi/