www.sudzibas.lv Scantest SIA tehniskā apkope Valmiera Neprofesionalitāte, pazemojoša attieksme

Scantest SIA tehniskā apkope Valmiera - Neprofesionalitāte, pazemojoša attieksme

15.07.2022.gadā veicu atkārtotu tehnisko apskati Valmierā- automobiļa aptumšotās vējstikla pārsniegtais platums. Maiņas vecākais nemācēja paskaidrot konkrēti, cik cm jābūt joslas platumam, izturējās nievājoši, sakot, lai brauc dzīvot uz citu valsti, ja Latvijas likumdošana nepatīk.
dzīvoju 53 gadus Latvijā, un ne viņam būs noteikt, kur man dzīvot.
Dažus gadus atpakaļ Valmiera varēja lepoties ar darbinieku kompetenci un godīgu attieksmi pret klientiem, ko nevaru teikt pēdējā laikā. Arvien vairāk cilvēku izsakās ar neuzticību par Valmieras tehniskās apkopes darbiniekiem.
Turpmāk skati iešu citās Latvijas pilsētās.

N

B Bez_vārds 16.07.2022

Jums ir jādomā par aizbraukšanu. Ar laiku būs tikai sliktāk.

G Gulbenietis 16.07.2022

Jeļena, vēl nepiedzemdēji? :D