www.sudzibas.lv ScanHouse NOPELNĪTĀS NAUDAS PIESAVINĀŠANA

ScanHouse - NOPELNĪTĀS NAUDAS PIESAVINĀŠANA

NESIENIETIES AR ŠO UZŅĒMUMU ....... ScanHouse.....MELOŠANA, DARBINIEKU ALGU PIESAVINĀŠANA ,CITU UZŅĒMUMU KRĀPŠANA NENOREĶINĀTIES PAR SNIEKTAJIEM PAKALPOJUMIEM IR VIŅU MĪĻĀKĀ NODARBOŠANĀS.NETICIET VIŅU PARLIECINOŠAJĀM RUNĀM KA VISS NOTIEK , NEKĀDU PROBLEMU NEBŪS UN NAUDA BŪS LAIKĀ....TAS IR TIKAI LĪDZ BRĪDIM KAD JĀSĀK MAKSĀT

ŠIS UZŅĒMUMS IR PARĀDOS LĪDZ AUSĪM AR ULDI TROKŠU PRIEKŠGALĀ

ŠĀDI UZŅĒMUMI BŪTU JALIKVIDĒ, KAUNS PAR TĀDIEM LATVIEŠU UZŅĒMĒJIEM (KRĀPNIEKIEM) KAS DARBOJAS ĀRVALSTU TIRGOS NESOT LATVIJAS VĀRDU NE ŠĀ VĀRDA SPOŽĀKAJĀ NOZĪMĒ

LAI NETEIKTU NEKO VAIRĀK JO IR DAUDZ KO PASTĀSTĪT NE TO LABĀKO, VIENKĀRŠI IZVAIRIETIES NO JEBKĀDIEM DARĪJUMIEM AR ŠO UZŅĒMUMU,IETAUPĪSIET LAIKU,GALVASSĀPES UN NAUDU.

Inženieris 20.09.2013

Tas ir nenoliedzams fakts, ka gandrīz visi koka karkasu māju ražotāji, kuri darbojas uz Skandināviju ir "UZMETĒJI".
Lielākai daļai nav kvalificētu strādnieku, kuri prot kvalitatīvi un pēc projekta šīs mājas tur laikā uzstādīt un nodot pasūtītājam. Izriet -Termiņa kavēšana - līgumsodi = darbinieki un apakšuzņēmēji - CIETĒJI, jo objektus salasa, bet tos izpildīt laikā nevar, darbinieki pēdējas pabiras, kuri no būvniecības procesa neko nejēdz, projektu lasīt neprot, bet iesākumā jau arī tādus izvēlās, lai 2-3 mēnešu kā vērgus nostrādina un pēc atstāj bez kapeikas un iztikai kādos Norvēģijas fjordos.

Ar tādiem jāstrādā tikai ar 100% priekšapmaksu!