www.sudzibas.lv ScanHouse Nemaksā/neatdod

ScanHouse - Nemaksā/neatdod

Sveiki!

Ja jums ir darīšana ar ScanHouse vai kādu no tur iesaistītām personām, nopietni iesaku visu pārtraukt. Mūsu firmu uzmeta un cik zinu arī citi ir uzmesti. Galvenais ka paņemot nomā kaut ko viņi aizmirst tādu sīkumu kā atgriest atpakaļ. Viņi strādā eksportam un tāpēc domā ka Latvijā var darīties ka vēlas.

J

A Aleksandr Vdovin 18.01.2013

Scanhouse

U UldisSH 15.04.2013

Sveiki,

Neesam neko uzmetuši un netaisamies to darīt. 2012. gadā bija apgrozāmo līdzekļu problēmas un problēmas ar neatbildīgiem strādniekiem.

No Jums (SIA Mazcenu mājas) bijām paņēmuši 2 pārvietojamos torņus nomā. Viens tornis ir atgriezts. Otru torni mums bija grūtības dabūt atpakaļ, jo viens mūsu apakšuzņēmējs to ir piesavinājies. Vēlējāmies ar Jums novienoties, ka mēs to otru torni no Jums nopērkam - Jūs diemžēl so piedāvājumu noraidījāt, kaut arī problēmu varēja atrisināt vienkārši.

Par torņu nomu šobrīd esam Jums pārskaitījuši 872, - LVL. Tuvākajā laikā ieskaitīsim vēl.

J J&J 04.06.2013

Sveiks augsti godājamais U. Trokša jaunskungs!

Nu kā var teikt ka neesat uzmetuši, ja sakontaktēties ar jums ir problemātiski?
Tikai ar iesniegumu policijā jūs sākāt kontaktēties ar mani, un atgriezāt vienu torni ar trūkstošām detaļām. To ka es nepiekrītu jums torni pārdot, tās nu gan ir muļķības, piedāvājumu jums izteicu un kopš tā laika neesmu no jums saņēmis ziņu.
Un jūsu izpratne par jēdzienu "tuvākajā laikā" man vēljoprojām nav izprotama.

Jauki ka mani pēc šī raksta sāk uzmeklēt citi bēdu brāļi, kas ir paļāvušies uz jūsu tukšajiem solijumiem.

I Ivoreines 10.07.2013

Ir līdzīga situācija, tikai manā gadījumā par padarīto darbu nemaksā naudu, tikai baro ar solijumiem precīzi kā augstāk aprakstītajā un neceļ telefonu, offica sēž uz vietas bet iekšā nelaiž.

Vienreiz pat satiku vienu bijušo viņu klientu kurš teica ka izkrāpuši naudu un nav pabeiguši objektu. 100% nevaru apgalvot bet paziņa teica ka līdzīgi arī vienu norvēģu klientu uzmetuši, pat strādniekus atstājuši objektā bez iztikas līdzekļiem, tad šie par savu radu atsūtīto naudu braukuši atpakaļ uz latviju.
Galvenie
Uldis Trokšs krāpnieks