[SCAM] lovegiftlv.com/ [SCAM] - Krāpnieki

SCAM. Neko nesūtat šajā mājaslapā. Ir sludinājums arī SS.LV. Tajā norādīts, ka veikala cenas 700+ bet šie redz tirgo pa 380 EUR. Smieklīgi. Atsūtīja it kā savu of. mājaslapas adresi. Lētais variants. Nekādas kontaktinformācijas, bet kārdinoši zemas cenas. Argumentēja savu godīgumu ar to, ka tiek maksāts ar PayPal. Tikai kad atnāks replika (jo uz šiem fēniem ļoti daudz kopijas lētās) tad caur PayPal neko nepierādītu. Ko tādu pērkat tikai pārbaudītos veikalos.

Izmanto tel. Nr. (+371)20-250-810

Good Intentions 28.11.2022

Paldies par info. Url ir aizdomīga. Pat nepacentās nekādu primitīvu informāciju ielikt nerunājot par mega atlaidēm.

Good Intentions 28.11.2022

Uzpiežot lejā uz "Powered by Latvia" noved uz saiti, kur var izveidot trial versiju šādai saitei par 1 euro mēnesī uz 3 mēnešiem.

Shipping sadaļā:

"The goods can be returned only in case of marriage, the return shipping is paid by the client."
"Preces var atgriezt tikai laulības gadījumā, atgriešanas piegādi apmaksā klients."🤣

S Sudzibas.lv Admin 28.11.2022

Paldies par sūdzību, tīmekļa vietne ir scam.