www.sudzibas.lv SC Mežaparks Darbinieku nekompetence un zaudējumu radīšana

SC Mežaparks - Darbinieku nekompetence un zaudējumu radīšana

Personāla attieksme pret klientu neiztur jebkādu kritiku un balansē uz cinisma un nekaunības robežas. Piedāvājot savus pakalpojumus SC Mežaparks "nodrošina" klientiem automašīnas novietošanu Europark stāvvietā bez maksas, taču realitātē nekompetentu darbinieku bezdarbības rezultātā klientiem tiek piemēroti sodi par stāvvietu. Neskatoties uz vairākkārtēju vēršanos pie SC Mežaparks rakstiski, telefoniski un klātienē, kā arī solījumiem no sporta centra darbinieku puses atrisināt jautājumu, 6 mēnešu laikā neviens no SC Mežaparks pat nav mēģinājis sazināties, lai rastu risinājumu situācijai un piedāvātu segt izdevumus, kas ir radušies klientiem pēc sporta centra darbinieku nekompetentām darbībām. Ņemot vērā izmaksas, kas rodas klientiem šādos gadījumos (tenisa korta īre un stāvvietas soda apmaksa) uzskatu par pienākumu ieteikt citiem potenciālajiem klientiem rūpīgi izvērtēt sporta centra apmeklēšanu ar mašīnu un apdomāt vai Jūsu potenciālais apmeklējums nevar "apaugt" ar citiem neparedzētiem izdevumiem. Savukārt SC Mežaparks vēlos ieteikt rūpīgi pārdomāt savu klientu servisa līmeni un attieksmi, kā arī darbinieku kompetenci, jo klientu serviss nebeidzas ar čeka izsniegšanu.