www.sudzibas.lv SBA LATVIJA par ziliem dūmiem

SBA LATVIJA - par ziliem dūmiem

Kas grib atpūsties Latviešu stilā tas var droši atbraukt uz Talsu novada Laucienes pag.Odri kur atrodas SBA LATVIJA rūpnīca kas ražo kokskaidu granulas no tās nāk tādi dūmi ka latviešu pirtī, tā apgalvo rūpnīcas vadība kura apkārtējos cilvēkus uzskata par idiotiem un cenšas iegalvot ka mums tik izliekas ka tie dūmi ir kaitīgi.Arī Venspils reģionālā pārvalde saka, ka tās tik esot mūsu iedomas.Bet vienkārši paņemiet un atbrauciet būs tāda atpūta ka maz neliksies, apkārtējo māju iedzīvotāji ar dūmiem cīnas jau vairāk kā desmit gadu, bet viņiem cenšas ieborēt ka tā tam jābūt un ka tās tik ir vīņu iedomas.Nu palīdziet kāds, jo pie kā griesties mēs vairs nezinām un ko darīt ar nē, ja nu vienīgi iepirkt respiratorus, jo paši rūpnicas darbinieki tajos staigā pa teritoriju, to pamanīju kad braucu garām.PALĪDZIET KĀDS, JA IR INTERESE APSKATIT LATVIJAS DABU ZVANIET UZ NR. 26548490 SAGAIDISIM UN IZRĀDĪSIM VISU.

J

J jogijs 14.04.2010

To vairs nevavar paciest.