www.sudzibas.lv Save24.lv Slikts serviss

Save24.lv - Slikts serviss

Pasūtīju smaržas no www.save24.lv, saņēmu paciņu, kurā bija atsūtītas tā paša ražotāja citas, lētākas smaržas. Tā kā iepakojumi līdzīgi, tad biju noņēmusi no iepakojuma kastītes plēvi, bet smaržas nelietoju, pats iepakojums nebija bojāts - viss jauns. Kad jautāju, kā šo varam atrisināt, jo gribu saņemt tās smaržas, kuras pasūtīju, tad save24.lv atsūtīja e-pastu, kurā teica, ka ja pat ir noņemta polietilēna plēve no iepakojuma, tad preci atpakaļ nepieņems bet kā kompensāciju piedāvā kompensēt starpību starp lētajām atsūtītajām smaržām un to summu, kuru biju samaksājusi par smaržām, kuras biju pasūtījusi. Klients ir nostādīts ķīlnieka lomā - vari likt, kur gribi atsūtītās smaržas.

08.04.2022

Atbilde no Save24.lv Support Pārstāvja atbilde 11.04.2022

Labdien, Ļoti žēl, ka neesat apmierināta ar mūsu veikala darbu. Vienmēr bez jebkādiem iebildumiem pieņemam produktus atpakaļ, ja produkta iepakojums nav atvērts un tas ir tieši tādā pat stāvoklī kā brīdī, kad to saņēmāt. Diemžēl, šajā situācijā, ir noņemta plastikāta plēve no kastītes - iepakojums ir sabojāts un mēs preci pieņemt atpakaļ nevaram, higiēnas apsvērumu dēļ - šāda kārtība ir ļoti daudzās kosmētikas, smaržu tirdzniecības vietās. Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju. Kā arī, protams, piedāvājam kompensēt cenu starpību starp pasūtītajām un saņemtajām smaržām.