www.sudzibas.lv Save24.lv Parfum neatbilst, aromāts līdzīgs oriģ, noturības nav, testeri nepieņem atpakaļ, jo esot atpakots!

Save24.lv - Parfum neatbilst, aromāts līdzīgs oriģ, noturības nav, testeri nepieņem atpakaļ, jo esot atpakots!

Pasūtīju zīmola smaržas ,2, gab.
Telefoniski jautāju - vai tiešām oriģināls?
Saņēmu sirsnīgu atbildi - jā!
Saņemot un atverot, jau radās šaubas...
Saņēmos un iesmaržojos, smarža līdzīga, tomēr cita, man nezināmā aromāta noturība ļoti īslaicīga,
sazinājos
kā varu atgriezt "zīmola" preci?
Jautāja vai es esot atvēris testeri?
Jā protams!
Tad nekā, lietojot un baudiet!

B

W WtfF 27.04.2021

Хотелось бы название парфюма (якобы НЕ оригинального) - в студию. Изначально меня напрягла эта жалоба, но потом я решила рискнуть, заказав с оплатой при получении. Ну и на видео сняла вскрытие посылки и самой коробки с парфюмом. Но на самом деле зря я переживала - парфюм прислали оригинальный, всё отлично:) В итоге заказала еще пару парфюмов, т.к. у них встречаются довольно редкие выпуски ароматов. Заказы № 799070411, 919008962, в апреле заказывала.
==
Gribētu uzzināt parfīma nosaukumu (it kā nav oriģināls).
Izlasīju šo sūdzību un baidījos pasūtīt preces no save24, bet atradu viņu portālā vienu retu parfīmu, un beigu beigās to pasūtīju (apmaksa pēc piegādes). Pat nofilmēju kā atvēru paku un parfīma karbu :)) Bet viss bija kārtībā. Nebija jātraucas. Pasūtīju vēl 2 parfīmus, jo viņu veikalā ir daudz retu parfīmu, liels sortiments (+labas cenas). Pasūtījumi nr 799070411, 919008962, pasūtīju aprīlī.

A Arturs Zemzans 20.04.2022

Pilnībā piekrītu

Всегда приходил оригинал, очень довольна их сервисом.

C Cerruti1881 31.07.2023

Ļoti nepatīkama pieredze. Pat tos sūda 50 eiro nav tik žēl kā izbojāto prieku par aromātu.

Nopirku Cerruti 1881 smaržas. Viņas smird ;(
Protams mani pasūtīja, un atpakaļ preci nepieņem. Jo redziet iepakojums atvērts!
Jautājums - kā pārbaudīt preci neatverot iepakojumu?

Jo ja smaržas smaržo cauri iepakojumam, tas nozīmē, ir noplūde.

Tā kā ņemiet vērā - naudu zaudēsiet! Iztērēsiet tikai savu laiku! Nervus!
Pārdod vecu preci un vēl rej pretī ka redziet, mums mājas lapā rakstīts ka neņemam pretī, redziet noteikumi ir.

Sūda šaraškina kantoris.

Žēl ka Douglas vairs nepārdod manas smaržas ;( Tur nekad nebija nekādu problēmu...