Save24.lv interneta veikals - Krāpšana

Es no veikal save24.lv pasūtīja 10.08.2021 smaržas par 58,99 eur +piegāde 1,99 eur. Samaksāju un tajā paša diena atteicos no šā pasūtījuma 590548700. Bet viņi vienalga nosūtīja šo prece. Kad es uzzināju pa tel. Kādu naudu es saņemšu, ja neizņemšu šo prece no pakomata, man atbildēja ka preces cenu, tas sanāca 58,99 eur. Bet sitie zagli tikai 08.09.2021 atdeva man atpakaļ tikai 57,00 eur. Paskaidroja, ka viņiem slikti iet tirdzniecība un viņi nolēma ņemt no pircēja piegādēs maksu divreiz turp un atpakaļ. Bet es neizņēmu no pakomata šo prece, tad es viņu nesaņēma. Viņus noteikumos nav tādas lēmumus at ņemt no pircēja, kurs vispār nesaņēma prece 3,98 eur apmēra. Tas krāpnieki. Es neieteicu no viņiem iepirkties, lai nesaņemtu kādas nepatikšanas. Viņi parasti mani apzaga, jo ar mani prece nebija saņemta. Diemžēl foto nevaru pielikt tā ka neprotu to darīt mana vecuma del. Varu tikai uz e-mail viss nosūtīt. Ar cienu, Larisa.

Atbilde no Save24.lv Support Pārstāvja atbilde 10.09.2021

Labdien,

Paziņojumu, ka Jūs tomēr pārdomājāt un vēlaties atteikties no preces mēs saņēmām jau tad, kad Jūsu pasūtījums bija izsūtīts no noliktavas. Mēs no savas puses saistības izpildījām - samaksājām kurjera kompānijai par pasūtījuma piegādi uz saņemšanas punktu. Un arī tāpēc, ka Jūs apzināti neizņēmāt sūtījumu no pakomāta, mums bija jāmaksā piegādes kompānijai par sūtījuma atgriešanu uz mūsu noliktavu,

Tā kā šajā situācijā savu vainu neredzam, mēs no summas, ko atgriezām Jums par smaržām, atskaitījām arī summu par piegādes izmaksām.

Papildināts larisaom 10.09.2021

Jums nekur nav rakstits par to ka pircejam ,kurs atteicas no pirkuma un nesanema vinu jamaksa par piegade tur un atpakal.Lasiet savus noteikumus.Jus par pirceja rekina gribat nopelnit vairak,ta ka tirdznieciba slikti iet,ta man paskaidroja pa telefonu jusu darbiniece.Es daudz gadus perku un atteicos ari no pirkumiem,ari kad kurjers atved prece,Un es nepienemu.Katra firma godigi atdod naudu pilna apmera.Tas nav godigi .Jus vel vienigi nemat par piegade uz dpd pakomatiem 1,99eur,visi parejie 0,99eur.Tad vel nozagat naudu nav likumigi ,kas neatbilst Jusu noteikumiem.Noteikti KRAPNIEKI! UN ZAGLI !

K Kola Kola 03.12.2021

Tieši tāda pati situācija arī man.Vairs nekad dzīvē no turienes neko nesūtīšu.Appisēju kantoris.Cerams,ka aizrīsies ar tiem pāris eiro.Kapeiku pisēji.