www.sudzibas.lv Save24.lv Atsūta sieviešu smaržas vietā vīriešu smaržas

Save24.lv - Atsūta sieviešu smaržas vietā vīriešu smaržas

Pasūtīju D&g sieviešu smaržas, bet saņēmu vīriešu d&g smaržas. Kad atvēru iepakojumu sapratu, ka tas nav īstais aromāts, bet vīriešu. Saprotu visi var kļūdītie, jo iepakojums ir ļoti līdzīgs. Tad sazinājos ar save24.lv,
atbilde;
jā tā ir mūsu kļūda, bet mēs nemainām un naudu neatgriežam, jo iepakojums ir atvērts.

23.12.2022

I

R RunčaĶepa 23.12.2022

Atvērtam iepakojumam nav nozīmes.

Ja nav pagājušas 14 dienas no saņemšanas brīža, aizpildiet atteikuma veidlapu un atsūtiet viņiem kopā ar preci, arī uzzvaniet un pasakiet ka vēlāties izmantot atteikuma tiesības sakarā ar to, ka atsūtīja neīstu.

Ja neatgriež naudu, rakstiet uz PTAC, jo ja atsūtīta nepareiza prece, tad tas ir atklātā neatbilstība līguma noteikumiem. Varat arī uzreiz PTAC uzrakstīt e-iesniegumu.

I Ivita... 23.12.2022

Paldies! Sazvanījos ar save24.lv un viņi man atbildēja ar šo:
Mēs patiesi atvainojamies, tā protams, ir mūsu kļūda. Bet atvērtas un
lietotas smaržas mēs nevaram pieņemt atpakaļ. Ja vien smaržas, netiktu
atvērtas, mēs viennozīmīgu veikt maiņu pret vajadzīgajām.

Atvainojamies par šo nepatīkamu situāciju.

I Ivita... 23.12.2022

Atteikuma formu viņi nesūta kopā ar preci,kā arī uz e-pastu. Sazvanījos ar viņiem,bet rezultāta nav ,ne formas ,ne adreses uz kuru sūtīt preci.