Sauleskalni viesu nams - Slikts serviss

Labdien, vēlos vērsties sakarā ar šo viesu namu. Bija doma rezervēt uz atvaļinājumu atpūtas vietu šajā viesu namā. Apskatījos internetā atsauksmes booking.com mājas lapā, un atsauksmes ir labas. Bet pirms rezervācijas vēlējos piezvanīt uz pašu viesu namu ,lai uzzinātu visu ,kas man interesē sīkāk. Bet atdūros uz problēmas, ka neviens neceļ telefonu, gan brīvdienās, gan darba dienās. Dziļi rakoties internetā, uzgāju patstāvīgi mītošo darbinieku telefona numurus, arī uz tiem tika zvanīts, bet nekā. 0 intereses, liekas, ka nav vēlme šai iestādei nopelnīt it nemaz. Tāpēc gribēju vienkārši izteikt savas domas par servisu, kurš nav pats labākais šeit, ja jau pat pacelt telefonu nevar, kad jau desmitaam reizhu tiek zvanīts. Par atzvanišanu nemaz nerunāšu, tas arī nenotika. Tāpēc nolēmu, ka savu atvaļinājumu baudīšu citur kautkur. Neskatoties, uz labajām atsauksmēm booking.com mājaslapā.