Sauleskalni viesu nams - personāls

Labdien, vēlos visiem celotājiem dot ieskatu savu un biznesa partneru novērojumos par šo viesu namu ,,Sauleskalni''. Vieta ir jauka, apkārtne arī jauka. Bet ,konkrēti, vēlamies runāt par viesu nama personālu. Viesu namā ierados ar biznesa partneriem, burtiski pirms dažām dienām. Uzturēties ilgi nebija plānots, bet ar to pietiek ,lai izprastu cilvēku reālo motivāciju un vēlmi nopelnīt. Viena no šī nama darbiniecēm bija stiprā alkohola reibumā. Mēs saprotam ,iespējams, ka bija kādi svētki, bet var tachu visu saplānot, lai viesiem nebūtu uz to jāskatās un jāizjūt sekas. Otrs darbinieks arī bija interesants, viņa nespēja kontrolēt situāciju un adekvāti sazināties. Arī ar priekšniecību viņa nesazinājās saistībā ar darbinieci ,kas bija šajā alkohola reibumā un sejā rakstītām zīmēm, kas norāda par ilglaicīgu uzdzīvi. Šī nav sūdzība, tas ir tikai lūgums, lai nākotnē viesiem nebūtu jāskatās uz ko tādu. Paldies ,par jauko uzņemšanu, veiksmi biznesā un it visur!

Ar cieņu, A. Liepiņš.

Dainis 15.07.2017

Interesanti, ka par šo viesu namu ir piecas sūdzības un visas rakstītas vienādā manierē, konkurēt var arī godīgā veidā.

Cik dīvaini, ja par citiem sūdzības raksta olga458, donkarleone, pipsis_8, tad par Sauleskalnu viesu namu, tādi dižgari kā Ansis Liepiņš, Andris Bērzs, Ieva Zariņa, Jānis Kalniņš. Spriežot pēc rakstītāja intelekta varam gaidīt nākamās sūdzības no Aivara Krastiņa, Ingas Upītes, Lienes Puķītes, Jura Ozoliņa, u.t.t. Savādi, ka šoreiz nav minēts Sidijas vārds, jo visticamāk, tieši viņa ir sūdzības mērķis.

F Francé 28.07.2017
Slikts serviss

Vēršos pie visiem, atpūsties gribētājiem. Pilnībā neiesaku šo viesu namu sakarīgiem cilvēkiem. Darbinieki nezin adekvāti ne svešvalodas ne arī elementāras pieklājības normas. Un pāri visam vel nāk alkohola problēma darbiniekiem.