Saules zobārstniecība - Krāpšana

Administratore vai ārstniecības persona Kristīne, kad lūdzu , lai Dr. uzrāda sertifikātu, atbildēja, ka viņas esot Lauvas nama pavāres, bet Dr. sertifikāta kopiju atnesa- Līga Skutele. Kristīne kliedza, ka neapkalpos mani, jo,,es esot slima ar galvu". Naudu neatdos, lai runājot ar firmu(zizu). Bet telefoniski prasīja, lai nosaucu kupona nr. Un pat slepeno kodu. Saruna ierakstīta. Aizsūtīju ar SMS. Tāds,, bizness" . Teicu, ka man ir tiesības prasīt dokumentu, pati esmu ārstniecības persona. 10 min pazemoja un ņirgājās. Neatvainojās. Pievienojos visām negatīvajām atsauksmēm par Kristīni. Slimība progresējusi.Sterilizators bija, bet, ceru, ka tika lietots. Darbs VI, PTAC un VID. Bet Dr. labāk meklēt citu kantorīti, iesaku.

Dainis 10.10.2017

Ar šādu attieksmi jums pat kurpnieks sejā spļautu. :)

L Lauvasnams 10.10.2017

Paldies. Būtu vēļ DNS kā pierādījums attieksmei pret klientu. Kristīne diemžēl neiespļāva.

smejiesvesels 10.10.2017

Lai Dievs nogrāpstās...šitādu traku klientu...:D

L Lauvasnams 10.10.2017

Paldies. Pacientam ir tiesības zināt, kas viņam sniegs palīdzību un būt pārliecinātam par savu drošību. Bet visu pārējo var atstāt, protams, Dieva ziņā, bet var arī neatstāt.